Skocz do zawartości

Historia edycji

PiotrMi

PiotrMi

13 minut temu, Konrad_Wwa napisał:

Piotr, to czy to będzie na bazie radiona czy hydry nie ma aż tak dużego znaczenia bo ostatecznie diody i tak będą inaczej dobrane. Sugerowałem się mocą LED czyli żeby nie robić ani 40w ani 100w na 40l akwarium i stąd padło na tą hydrę.

OK, taka tylko jeszcze jedna sugestia ode mnie. Jak już będziesz składał lampę, to raczej zrób ją większą niż mniejszą. Chodzi mi o to żeby nie skupiać diod w jednym punkcie, bo będzie pokrycie światłem słabe (cienie itd.) tylko rozmieszczać je możliwie szeroko.

Mi osobiście podobają się aktualnie duże panele led jak Orphek Atlantic, Ati Staton czy CoralCare Philipsa.

 

PiotrMi

PiotrMi

10 minut temu, Konrad_Wwa napisał:

Piotr, to czy to będzie na bazie radiona czy hydry nie ma aż tak dużego znaczenia bo ostatecznie diody i tak będą inaczej dobrane. Sugerowałem się mocą LED czyli żeby nie robić ani 40w ani 100w na 40l akwarium i stąd padło na tą hydrę.

OK, taka tylko jeszcze jedna sugestia ode mnie. Jak już będziesz składał lampę, to raczej zrób ją większą niż mniejszą. Chodzi mi o to żeby snie skupiać diod w jednym punkcie, bo będzie pokrycie światłem słabe (cienie itd.) tylko rozmieszczać je możliwie szeroko.

Mi osobiście podobają się aktualnie duże panele led jak Orphek Atlantic, Ati Staton czy CoralCare Philipsa.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.