Skocz do zawartości

Historia edycji

L.G.

L.G.

5 minut temu, Beti napisał:

Nie kazałam Ci usunąć :Dtylko poprawić na małe litery, ale jak tam chcesz ;)

Prowadząc refugium trzeba mocno kontrolować żelazo, potas robisz to?

Wiem ale musiałem wyjść na chwile z domu a tak było szybciej :unsure: . Robiłem kropelkowymi w sklepie , nie kupuje ich bo są jakie są , a icp mam zamiar robić jak baniak skończy 3 miesiące i przestane tam grzebać . Żelazo leje połowę dawki tej co producent zaleca , ale wedłóg znajomego co ma większe refugium powinienem już lac całość dawki . Tylko dodatkowo leje nawóz do roślin a tam też jest żelazo .

Wiem powinienem zrobić już icp bynajmniej mam takie wrażenie . Sporo bywałem na prosty baniak i nie oszczędzam i nie jestem leniwy , ale myśle że przy tak młodym zbiorniku to trochę szybko , po za tym będę miał duże odchylenia ze względu na nawozy w które leje .

L.G.

L.G.

Teraz, Beti napisał:

Nie kazałam Ci usunąć :Dtylko poprawić na małe litery, ale jak tam chcesz ;)

Prowadząc refugium trzeba mocno kontrolować żelazo, potas robisz to?

Wiem ale musiałem wyjść na chwile z domu a tak było szybciej :unsure: . Robiłem kropelkowymi w sklepie , nie kupuje ich bo są jakie są , a icp mam zamiar robić jak baniak skończy 3 miesiące i przestane tam grzebać . Żelazo leje połowę dawki tej co producent zaleca , ale wedłóg znajomego co ma większe refugium powinienem już lac całość dawki . Tylko dodatkowo leje nawóz do roślin a tam też jest żelazo .

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.