Skocz do zawartości

Historia edycji

dale

dale

5 godzin temu, JerzyB napisał:

Witam

Bardzo ciekawe po co? Sump w szafce,  kto to ogląda ? ale  sorki , jeśli chcesz mieć kolorowo czemu nie.

Już mówię, miałem początkowo lampę która zasłaniała mi całą górę akwarium, więc szara rura z wylewkami była zasłonięta, teraz przy dwóch etherealach cała góra jest odkryta, no i muszę po nowym roku wykleić środek białym poliwęglanem (łatwo się czyści), i przerobić wylewki na locliny.

4 godziny temu, JerzyB napisał:

Sorki , przeoczyłem , ciekawe jaki kolor preferuje.

Biały by pasował do korony, czarny do locline :)

3 godziny temu, fOe napisał:

Biale dostaniesz w leroy przed chwila kupowalem

Dzięki, jutro ruszam na łowy, mam nadzieję że mają rozmiary mm a nie tylko calowe :) - sprawdziłem na stronie, mają raczej tylko calowe, no i kąt prosty, ale mimo to przejadę się, bo jak móisz że kupowałeś takie, to pewnie nie wszystko mają na stronie :)

dale

dale

5 godzin temu, JerzyB napisał:

Witam

Bardzo ciekawe po co? Sump w szafce,  kto to ogląda ? ale  sorki , jeśli chcesz mieć kolorowo czemu nie.

Już mówię, miałem początkowo lampę która zasłaniała mi całą górę akwarium, więc szara rura z wylewkami była zasłonięta, teraz przy dwóch etherealach cała góra jest odkryta, no i muszę po nowym roku wykleić środek białym poliwęglanem (łatwo się czyści), i przerobić wylewki na locliny.

4 godziny temu, JerzyB napisał:

Sorki , przeoczyłem , ciekawe jaki kolor preferuje.

Biały by pasował do korony, czarny do locline :)

3 godziny temu, fOe napisał:

Biale dostaniesz w leroy przed chwila kupowalem

Dzięki, jutro ruszam na łowy, mam nadzieję że mają rozmiary mm a nie tylko calowe :)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.