Skocz do zawartości

Historia edycji

chwialek

chwialek

13 godzin temu, dale napisał:

Ale zawsze można wspomóc złodzieja który ma akwarium nastawione tylko pod hodowlę szczepek i pełną ofertę "w drugim obiegu". Można też dorobić do tego ideologię że walczy się z systemem. 

tego nie napisałem... i tym bardziej nikogo złodziejem nie zamierzam nazywać. Także nie rozpędzaj się zbytnio. Każdy z nas w pewnym momencie "oddał lub odda" to co urosło.

13 godzin temu, dale napisał:

Nie piszę tutaj o okazjonalnym odstąpieniu szczepak po przecince, bo w takich wypadkach, nawet sól się nie zwróci.

I właśnie tu jest pies pogrzebany... co to jest "okazjonalne odstąpienie"... wg prawa ?  Absurd...

chwialek

chwialek

13 godzin temu, dale napisał:

Ale zawsze można wspomóc złodzieja który ma akwarium nastawione tylko pod hodowlę szczepek i pełną ofertę "w drugim obiegu". Można też dorobić do tego ideologię że walczy się z systemem. 

tego nie napisałem... i tym bardziej nikogo złodziejem nie zamierzam nazywać. Także nie rozpędzaj się zbytnio. Każdy z nas w pewnym momencie "oddał lub odda" to co urosło.

13 godzin temu, dale napisał:

Nie piszę tutaj o okazjonalnym odstąpieniu szczepak po przecince, bo w takich wypadkach, nawet sól się nie zwróci.

I właśnie tu jest pies pogrzebany... co to jest "okazjonalne odstąpienie"... wg prawa ?

 

chwialek

chwialek

13 godzin temu, dale napisał:

Ale zawsze można wspomóc złodzieja który ma akwarium nastawione tylko pod hodowlę szczepek i pełną ofertę "w drugim obiegu". Można też dorobić do tego ideologię że walczy się z systemem. 

tego nie napisałem... i tym bardziej nikogo złodziejem nie zamierzam nazywać. Także nie rozpędzaj się zbytnio. Każdy z nas w pewnym momencie "oddał lub odda" to co urosło.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.