Skocz do zawartości

Historia edycji

kokomag

kokomag

Z tego co wiem to porostu producent poszedł w lampy nowszego typu czyli "PRO" S,M,L . Tak jak Kolega Chruścik napisał musisz patrzeć żeby porostu Ci lampa pokrywała jak najwieksza powierzchnie i była jak najmocniejsza:) później to już kwestia budżetu. Etheral jest bardzo dobra lampa, ale już zaczyna robić się przestarzała konstrukcyjnie tak mi się wydaje, choć swoje zrobi. 

kokomag

kokomag

Z tego co wiem to porostu producent poszedł w lampy nowszego typu czyli "PRO" czyli S,M,L . Tak jak Kolega Chruścik napisał musisz patrzeć żeby porostu Ci lampa pokrywała jak najwieksza powierzchnie i była jak najmocniejsza:) później to już kwestia budżetu. Etheral jest bardzo dobra lampa, ale już zaczyna robić się przestarzała konstrukcyjnie tak mi się wydaje, choć swoje zrobi. 

kokomag

kokomag

Z tego co wiem to porostu producent poszedł w lampy nowszego typu czyli "PRO" czyli S,M,L . Tak jak Kolega Chruścik napisał musisz patrzeć żeby porostu Ci lampa pokrywała jak najwieksza powierzchnie i była jak najmocniejsza:) później to już kwestia budżetu. Etheral jest bardzo dobra lampa, ale już zaczyna robić się przestarzała konstrukcyjnie tak mi się wydaje, choć swoje zrobi. W jaki budżet celujesz? 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.