Skocz do zawartości

Historia edycji

Arek77

Arek77

2 godziny temu, Mokry napisał:

Witam, mam pytanie dotyczące zakupu akwarium morskiego(około 180l) z sumpem czy byście mogli mi doradzić i pomóc z kupnem sprzętu i ile to będzie kosztowało?

Najlepszym sposobem było by znalezienie kilku sklepów z akwarystyką morską (Google) I wysłanie zapytania o ofertę na takie akwarium wraz z zapytaniem o cenę.

To co Ci przyślą proponuję przedstawić tu na forum i wtedy podyskutujemy co warto a co nie warto kupić.

Każdy z forumowiczów ma inną wizję akwarium, jedni wolą sześciany, inni prostokąty, jedni chcą mieć las akropor, inni falujące miękasy. Niektórych stać na pompę obiegową za 3000, inni zadowolą się taką za 300-600 zł.

Za akwarium ok 200 l na nowym sprzęcie kupisz już za ok 3000 zł ale można i wydać 10000.

Można też kupić używany zestaw z życiem lub bez (patrz portale aukcyjne).

 

Ja na swoje akwa ok 400 l w obiegu na używanym sprzęcie, na start, wydałem ok 3500 zł. 

Arek77

Arek77

23 minuty temu, Mokry napisał:

Witam, mam pytanie dotyczące zakupu akwarium morskiego(około 180l) z sumpem czy byście mogli mi doradzić i pomóc z kupnem sprzętu i ile to będzie kosztowało?

Najlepszym sposobem było by znalezienie kilku sklepów z akwarystyką morską (Google) I wysłanie zapytania o pfertę na takie akwarium wraz z zapytaniem o cenę.

To co Ci przyślą proponuję przedstawić tu na forum i wtedy podyskutujemy co warto a co nie warto kupić.

Każdy z forumowiczów ma inną wizję akwarium, jedni wolą sześciany, inni prostokąty, jedni chcą mieć łaś akropor inni falujące miękasy. Niektórych stać na pompę obiegową za 3000 innibzadowolą się taką za 300-600 zł.

Za akwarium ok 200 l na nowym sprzęcie kupisz już za ok 3000 zł ale można i wydać 10000.

Arek77

Arek77

17 minut temu, Mokry napisał:

Witam, mam pytanie dotyczące zakupu akwarium morskiego(około 180l) z sumpem czy byście mogli mi doradzić i pomóc z kupnem sprzętu i ile to będzie kosztowało?

Najlepszym sposobem było by znalezienie kilku sklepów z akwarystyką morską (Google) I wysłanie zapytania o pfertę na takie akwarium wraz z zapytaniem o cenę.

To co Ci przyślą proponuję przedstawić tu ba forum i wtedy podyskutujemy co warto a co nie warto kupić.

Każdy z forumowiczówvmaninną wizję akwarium, jedni wolą sześciany, inni prostokąty, jedni chcą mieć łaś akropor inni falujące miękasy. Niektórych stać na pompę obiegową za 3000 innibzadowolą się taką za 300-600 zł.

Za akwarium ok 200 l na nowym sprzęcie kupisz już za ok 3000 zł ale można i wydać 10000.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.