Skocz do zawartości

Historia edycji

L.G.

L.G.

58 minut temu, rumik21 napisał:

A jakiego giesemann posiadasz? 

Nowy model Vervve plus i stellar . Z lamp jestem bardziej niż zadowolony . Po prostu jak miał bym brać sam Led to philips .

 

13 minut temu, Jakijaja napisał:

Ciekawa lampa .. na yt dużo filmików ale głównie spoza pl I mało relacji z życia akwarium pod tą lampa a dużo reklamowych/testowych co do natężenia światła i ustawień... baniak ma mieć 90x60 cm wiec pokrycie wychodzi wręcz idealnie jak na 1 taka lampę... moze jest ktoś kto posiada i może sie wypowidziec cos wiecej?  Kolejna sprawa philips to potentat w temacie oswietlenia ale ze robi lampy pod akwaria morskie nie wiedziałem...

lampy na rynku są już długo i jest to już ich druga generacja . Znam kilka osób co mają te lampy .

L.G.

L.G.

55 minut temu, rumik21 napisał:

A jakiego giesemann posiadasz? 

Nowy model Vervve plus i stellar 

 

11 minut temu, Jakijaja napisał:

Ciekawa lampa .. na yt dużo filmików ale głównie spoza pl I mało relacji z życia akwarium pod tą lampa a dużo reklamowych/testowych co do natężenia światła i ustawień... baniak ma mieć 90x60 cm wiec pokrycie wychodzi wręcz idealnie jak na 1 taka lampę... moze jest ktoś kto posiada i może sie wypowidziec cos wiecej?  Kolejna sprawa philips to potentat w temacie oswietlenia ale ze robi lampy pod akwaria morskie nie wiedziałem...

lampy na rynku są już długo i jest to już ich druga generacja . Znam kilka osób co mają te lampy .

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.