Skocz do zawartości
lewy-a

Aqua Medic - Ocean Light 150 +

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

zastanawiam się nad zakupem oświetlenia jak w tytule do mojego zbiornika 200l, może użytkownicy mogliby przedstawić +/- tegoż zestawu? Nie kosztuje to groszę więc wolałbym wiedzieć czy warto..

Interesuje mnie także czy będzie można w przyszłości przejść na HQI 250 W bez większych problemów. Bo podejrzewam, że z czasem zbiornik trzeba będzie zwiększyć :)


-------------- 200litrów od listopada 2005 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawde nikt nie posiada takiego zestawu?


-------------- 200litrów od listopada 2005 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam.

Jest OK.

Zakładasz żarnik o temp. 13k K i bardzo ładny kolorek w akwa.

Actynike mam Sylvania.

Weź w prawą rękę żarnik 150W, w lewą 250W przyłóż je do siebie, i już będziesz wiedział, jak dużej siły trzeba użyć, aby większy żarnik wcisnąć w mniejsze miejsce :)

Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać :D

A tak na poważnie, to jak się planuje w niedługim czasie coś większego, to IMO składać sprzęt pod kątem tego przyszłego.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piotr :) żebym mógł porównać to musiałbym kupić oba :D a szkoda kasy tylko do porównanie- taniej wychodzi spytać obeznanych :D

- wiedziałem że 70 i 150 wielkościowo to samo i łudziłem się że 250 też :D niestety.... nie ma tak łatwo (tanio)

a co do przyszego zbiornika to pogejrzewam ze bede musial dokupic 2 taką lampke jak sie sprawdzi;]

a tutaj tez coś znalazłem mnie interesującego :

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=11948


-------------- 200litrów od listopada 2005 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dołączę się do wątku i mam pytanko: Jaka jest różnica pomiędzy

AquaMedic Aquastarlight future 1x150W

AquaMedic Ocean light 150

A i drugie pytanko: oświetlenie do akwa 100x40(45)głębokość x45

Które z powyższych wybrać, czy też może coś z tego:

AquaMedic Ocean light 150 Plus

AquaMedic Aquastarlight T5 4x39W

Ach, rok temu miałem zakładać akwa, ale to przeprowadzka, to pół roczny wyjazd za granicę i w końcu po powrocie mogę się za to zabrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.