Skocz do zawartości

Historia edycji

Aquaman

Aquaman

IMG_20220210_195941.thumb.jpg.b7668bbce915aa98e93cd97305d9f031.jpgMam problem ze skałą. Kupiłem trochę suchej skały od osoby prywatnej. Niby wszystko ładnie wyglądało. Jedna była tylko lekko zagloniona. Moczyłem ją kilka dni i już wyciągam żeby przełożyć do zbiornika a tu smród... Istne szambo :D Nie capi tak mocno ale jak się przyłoży do nosa to czuć szczynami. Na jednym kawałku znalazłem jakąś glistę 4-5 cm i wyglądała jakby się rozkładała. Kilka skał zarosło lekko glonami i był też miejscami brązowy nalot. Wyczyściłem go szczoteczką. Czy to może być przyczyna tego stworzenia? Wszystkie skały tym capią. I jak sobie z tym poradzić? Słyszałem, że jest na to jakiś środek.

 

Aquaman

Aquaman

Mam problem ze skałą. Kupiłem trochę suchej skały od osoby prywatnej. Niby wszystko ładnie wyglądało. Jedna była tylko lekko zagloniona. Moczyłem ją kilka dni i już wyciągam żeby przełożyć do zbiornika a tu smród... Istne szambo :D Nie capi tak mocno ale jak się przyłoży do nosa to czuć szczynami. Na jednym kawałku znalazłem jakąś glistę 4-5 cm i wyglądała jakby się rozkładała. Kilka skał zarosło lekko glonami i był też miejscami brązowy nalot. Wyczyściłem go szczoteczką. Czy to może być przyczyna tego stworzenia? Wszystkie skały tym capią. I jak sobie z tym poradzić? Słyszałem, że jest na to jakiś środek.

 

Aquaman

Aquaman

Mam problem ze skałą. Kupiłem trochę suchej skały od osoby prywatnej. Niby wszystko ładnie wyglądało. Jedna była tylko lekko zagloniona. Moczyłem ją kilka dni i już wyciągam żeby przełożyć do zbiornika a tu smród... Istne szambo :D Nie capi tak mocno ale jak się przyłoży do nosa to czuć szczynami. Na jednym kawałku znalazłem jakąś glistę 4-5 cm i wyglądała jakby się rozkładała. Kilka skał zarosło lekko glonami i był też miejscami brązowy nalot. Wyczyściłem go szczoteczką. Czy to może być przyczyna tego stworzenia? Wszystkie skały tym capią. I jak sobie z tym poradzić? Słyszałem, że jest na to jakiś środek.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.