Jump to content

Aquaman

Klubowicz
 • Content Count

  412
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Bydgoszcz
 • Akwarium
  250L + sump 74L

Recent Profile Visitors

825 profile views
 1. Aquaman

  Łagodny ukwiał

  Dlatego na początek zdecydowałem się na coś małego W razie co można szybciej zareagować i mniej szkód narobi niż taki ukwiał 20-30cm.
 2. Aquaman

  Łagodny ukwiał

  Ja planuje zakup Cribrinopsis crassa dla Błazenków. Rośnie max do 10 cm i przy dostępie do pokarmu podobno tak nie wędruje po zbiorniku.
 3. Aquaman

  Światło

  1 biała i 5 niebieskich. Ale u mnie baniak ma dopiero 3-4 miesiące.
 4. Aquaman

  Ślimaki turbo

  Myślę, że jak wystawisz na sprzedaż po promocyjnej cenie na forum to zejdą w mgnieniu oka Sam bym wziął.
 5. Nie wyzerować a obniżyć. Testy cały czas pokazują 5. I coś mi się wydaje, że wynik jest zakłamany przez te gloniska. Także włożyłem połowę zalecanej "dawki" i będę obserwował.
 6. Stan na dzień dzisiejszy. Parametry stabilne. Wszystko hula Glony nadal są. Ale brązowieją więc mam nadzieję, że to jakiś "końcowy" etap tego cholerstwa Dorzuciłem po 500ml węgla aktywnego i zeolitu. Kupiłem też siatkę ochronną Red Sea Net Cover (ogólnie od początku w planach miała być korona ) Z obsady doszło kilka ślimaków trochus i tectus, 3 krewetki Lysmata Seticaudata, Salarias Faciatus i Escenius Midas. Wpuściłem je razem i pół dnia siedziały obok siebie. Na obecną chwilę mają rozejm Salarias na razie pływa po całym zbiorniku i od razu zaczął kosić gloniska co mnie cieszy Midasik szybko znalazł sobie kryjówkę gdzieś z tył za skałą i za cholerę nie chce z niej wyjść. I teraz pytanko jak go nakarmić ? Mam spirulinę w płatkach i jakiś pokarm w granulkach. Bezpośrednio mu podstawiać pod kryjówkę czy jak ?
 7. A tak w ogóle ile to prądu bierze? Bo przecież cały czas pod zasilaniem to jest.
 8. Levelautomatic EYE Przelanie Ci nie grozi przy tych optycznych.
 9. Teraz tak patrzę na te zdjęcia i chyba dobrze zrobiłem, że nie kupiłem tego krzaka ;D
 10. Ja też szukam dolewki i znalazłem w necie dość tanią Kamoer ATO One. Nie wiem jak się sprawuje ale opinie ma dość dobre. Może ktoś tutaj ma takową to coś o niej powie.
 11. Chodzi Ci o sump w szafce ? Tam ciemnota ;D A Spaghetti nie przejdzie przez tą kratkę ? Czytałem, że ten makroglon lubi się sypać
 12. Też mieszkam w bloku Niecałe 50m. Takie akwarium 250L jak moje odziwo dużo miejsca nie zajmuje.
 13. Tobie się tak wydaje bo widzisz to na co dzień hehe Dla mnie bomba.
 14. Kratka rastrowa abo woreczki i wcisnąć w tą przegrodę po całej długości. Innego rozwiązania tam nie wiedzę. Można jeszcze zrobić taki wąski koszyczek z kratki. Chyba, że ktoś bardziej doświadczony ma inne propozycje.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.