Skocz do zawartości

Historia edycji

Kobra12_94

Kobra12_94

Witam,

Mam w planach postawić akwarium 600l plus sump. Stelaż stalowy akwarium i reszta jest, jednakże nie przewidziałem jak myślę obciążenia tego zestawu, mianowicie wyjdzie blisko 1500kg. Chcieliśmy postawić z żoną akwarium obok ściany nośnej w salonie ale obawy mam odnośnie czy posadzka wytrzyma ponieważ w docelowym miejscu jest cała instalacją ogrzewania podłogowego oraz 5cm styropianu podłogówka i 6-7 cm posadzki No i filanlnie płytki. Strop teriva.

I tu nasowa się pytanie czy to wytrzyma czy dać sobie spokój z tym miejscem i przenieść gdzieś w bardziej bezpieczne miejsce? Bo jak strzeli to dojdzie przymusowy remont ;)

Stelaż jest na 6 regulowanych nogach na gwincie. 

Mam na dzieje że mogę liczyć na wasza pomoc :)

z góry dzięki 

Kobra12_94

Kobra12_94

Witam,

Mam w planach postawić akwarium 600l plus sump. Stelaż stalowy akwarium i reszta jest, jednakże nie przewidziałem jak myślę obciążenia tego zestawu, mianowicie wyjdzie blisko 1500kg. Chcieliśmy postawić z żoną akwarium obok ściany nośnej w salonie ale obawy mam odnośnie czy posadzka wytrzyma ponieważ w docelowym miejscu jest cała instalacją ogrzewania podłogowego oraz 5cm styropianu podłogówka i 6-7 cm posadzki No i filanlnie płytki. Strop teriva.

I tu nasowa się pytanie czy to wytrzyma czy dać sobie spokój z tym miejscem i przenieść gdzieś w bardziej bezpieczne miejsce? Bo jak strzeli to dojdzie przymusowy remont ;)

Stelaż jest na 6 regulowanych nogach na gwincie. 

Mam na dzieje że mogę liczyć na wasza pomoc :)

z góry dzięki 

Kobra12_94

Kobra12_94

Witam,

Mam w planach postawić akwarium 600l plus sump. Stelaż stalowy akwarium i reszta jest, jednakże nie przewidziałem jak myślę obciążenia tego zestawu, mianowicie wyjdzie blisko 1500kg. Chcieliśmy postawić z żoną akwarium obok ściany nośnej w salonie ale obawy mam odnośnie czy posadzka wytrzyma ponieważ w docelowym miejscu jest cała instalacją ogrzewania podłogowego oraz 5cm styropianu podłogówka i 6-7 cm posadzki No i filanlnie płytki. Strop teriva.

I tu nasowa się pytanie czy to wytrzyma czy dać sobie spokój z tym miejscem i przenieść gdzieś w bardziej bezpieczne miejsce? Bo jak strzeli to dojdzie przymusowy remont ;)

Stelaż jest na 6 regulowanych nogach na gwincie. 

Mam na dzieje że mogę liczyć na wasza pomoc :)

z góry dzięki 

Kobra12_94

Kobra12_94

Witam,

Mam w planach postawić akwarium 600l plus sump. Stelaż stalowy akwarium i reszta jest, jednakże nie przewidziałem jak myślę obciążenia tego zestawu, mianowicie wyjdzie blisko 1500kg. Chcieliśmy postawić z żoną akwarium obok ściany nośnej w salonie ale obawy mam odnośnie czy posadzka wytrzyma ponieważ w docelowym miejscu jest cała instalacją ogrzewania podłogowego oraz 5cm styropianu podłogówka i 6-7 cm posadzki No i filanlnie płytki. 

I tu nasowa się pytanie czy to wytrzyma czy dać sobie spokój z tym miejscem i przenieść gdzieś w bardziej bezpieczne miejsce? Bo jak strzeli to dojdzie przymusowy remont ;)

Stelaż jest na 6 regulowanych nogach na gwincie. 

Mam na dzieje że mogę liczyć na wasza pomoc :)

z góry dzięki 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.