Jump to content

Kobra12_94

Klubowicz
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Zamość

Recent Profile Visitors

189 profile views
 1. No niestety nie mam uv, jednakże planuje zakupić.
 2. Witam, mam poważny problem z akwaium wystartowałem już ponad 2 miesiące temu po kilku tygodniach była klarowna woda ale po kilku dniach od wyklarowabia zaczęło się robić mleko i mocno postępowało, skala sucha. Zaciemnienia nic nie dawały, wegiel aktywny rowniez nic nie dawal. Skala plukana kilka tygodni, odpieniacz śmiga. Dodawane bakterie (Quick start, nitrobacter oraz special blend) zgodnie z zaleceniami dodatkowo vsv Zbiornik ok 700l Odpieniacz maxpect 6kg kulek maxspect Wata, grzałka, pompa obiegowa 2 cyrkulatory , skala ok 50 kg
 3. Kobra12_94

  Uszczelka

  Witam, gdzie moge zakupić uszczelki do przelotów stozkowe fi 25 ? Potrzebuję 4 szt bo obecne mam już uszkodzone a nie opłaca się kupować całych nowych przelotów.
 4. Mam 600 z sumpem jednakże szukam coś max do 200l gdyż 600l nie utrzyma mi strop tam gdzie chce postawić baniak. A red sea widziałem że ma media z tyłu. Oczywiście zestaw z sumpem nie pogardzę. Jakieś propozycje macie?
 5. Witam, jakie opinie macie na temat akwarium firmy red sea chodzi mi dokładnie o model red sea max nano g2 xl ? Chodzi mi o wasza opinie odnośnie tego zestawu i czy jest on godny polecenia ?
 6. Nie akwa jeszcze nie stoi, dopiero na być postawione. I dlatego jest ten post wcześniej aby uniknąć niechcianej szkody.
 7. Podłogówka I reszta już jest w użytku.
 8. Witam, Mam w planach postawić akwarium 600l plus sump. Stelaż stalowy akwarium i reszta jest, jednakże nie przewidziałem jak myślę obciążenia tego zestawu, mianowicie wyjdzie blisko 1500kg. Chcieliśmy postawić z żoną akwarium obok ściany nośnej w salonie ale obawy mam odnośnie czy posadzka wytrzyma ponieważ w docelowym miejscu jest cała instalacją ogrzewania podłogowego oraz 5cm styropianu podłogówka i 6-7 cm posadzki No i filanlnie płytki. Strop teriva. I tu nasowa się pytanie czy to wytrzyma czy dać sobie spokój z tym miejscem i przenieść gdzieś w bardziej bezpieczne miejsce? Bo jak strzeli to dojdzie przymusowy remont Stelaż jest na 6 regulowanych nogach na gwincie. Mam na dzieje że mogę liczyć na wasza pomoc z góry dzięki
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.