Skocz do zawartości

Historia edycji

L.G.

L.G.

Godzinę temu, Nalesnick napisał:

Tak, ma dwa spływy. Stąd też pytanie jak ludzie mają to rozwiązane.

Mój pomysł na razie to jakichś kamyków albo skałkę tam położyć. Ale do końca to sam nie wiem.

 

Bo koledzy mają problem z interpretacją , to podpowiem . Pierwsza komora odpieniacz , druga wata i ceramika trzecia możesz dać ceramikę grzałkę pompę powrotu i dolewkę.  Ale ja bym dał tylko pompę,  grzałkę i dolewkę.  Miałem tak jak ty masz i to trochę lipne jest . Ale da się tylko obsada i systematyczność będzie wskazana na plus .

Panie i panowie co odpowiadają.  Forum  jest po to by podpowiadać i pomagać,  ale trzeba czytać ze zrozumieniem i w naszym przypadku jeszcze patrzeć na fotki i rysunki . Ale po kilku latach co tu jestem jest coraz gorzej .

L.G.

L.G.

Godzinę temu, Nalesnick napisał:

Tak, ma dwa spływy. Stąd też pytanie jak ludzie mają to rozwiązane.

Mój pomysł na razie to jakichś kamyków albo skałkę tam położyć. Ale do końca to sam nie wiem.

 

Bo koledzy mają problem z interpretacją , to podpowiem . Pierwsza komora odpieniacz , druga wata i ceramika trzecia możesz dać ceramikę grzałkę pompę powrotu i dolewkę.  Ale ja bym dał tylko pompę,  grzałkę i dolewkę.  Miałem tak jak ty masz i to trochę lipne jest . Ale da się tylko obsada i systematyczność będzie wskazana na plus .

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.