Skocz do zawartości

Historia edycji

khazad93

khazad93

Jak kH spada to dobrze bo korale coraz szybciej rosną. Podbijaj dozowanie na pompie i ciesz się zdrowym wzrostem :) Te 9h to ja bym świecił maksem, reszta to wschód-zachód. Uważaj z za niskimi azotanami, ja przy 0 NO3 nabawiłem się cyjano, teraz muszę dozować azot i powoli ustępują. Korale mogły stracić kolor bo zooksantelle umierają z głodu. Podbij delikatnie No3 albo zacznij lać fitoplankton, kolory powinny wrócić do normy. Ewentualnie spróbuj usunąć trochę zeolitu. pH też by się zdało podnieść bo 7,6 to już zdecydowanie mało.

khazad93

khazad93

Jak kH spada to dobrze bo korale coraz szybciej rosną. Podbijaj dozowanie na pompie i ciesz się zdrowym wzrostem :) Te 9h to ja bym świecił maksem, reszta to wschód-zachód. Uważaj z za niskimi azotanami, ja przy 0 NO3 nabawiłem się cyjano, teraz muszę dozować azot i powoli ustępują. Korale mogły stracić kolor bo zooksantelle umierają z głodu. Podbij delikatnie No3 albo zacznij lać fitoplankton, kolory powinny wrócić do normy. Ewentualnie spróbuj usunąć trochę zeolitu.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.