Skocz do zawartości

Historia edycji

jacekS

jacekS

No to od początku.

Jesteś nowicjusz. Kochasz życie w oceanie. Postanawiasz spróbować swoich sił. Robisz pierwszy zbiorniczek (mały) bo nie wiesz czy to się uda. Pytasz doświadczonych a oni mówią: „na początek 50 l będzie Ok bo jak się nie uda to szkoda życia. Kup parę błazenków, kilka korali najlepiej miękkich i zobaczysz czy to twoja bajka”

Tak zrobiłeś

Minęło 2 lata a tu wszystko żyje.

Cieszysz się a tu stary wyga pisze

1 godzinę temu, JerzyB napisał:

Jak widzę błazny w takim szkiełku , to mnie szlak trafia.

Przepraszam że się udało i przepraszam że błazny z 2 cm wyrosły do 5

Kiedyś w rozmowie z zaawansowanym akwarystą zapytałem czy zagląda na to forum. Wiesz co powiedział ? „Nie, bo cokolwiek napiszę to zaraz mnie ktoś zjedzie. Szanuję Twoje doświadczenie ale takimi wpisami powołujecie że zagląda tu coraz mniej osób. Rok temu siedziało tu 20 osób. Dzisiaj 3

Sorki połączyło mi odpowiedzi


Dzięki Katani za rzeczowe rady. 
Będzie przesiadka na większe tym czasem dorzucę sumpa żeby zwiększyć ilość wody i jednocześnie poprawię filtrację.

jacekS

jacekS

No to od początku.

Jesteś nowicjusz. Kochasz życie w oceanie. Postanawiasz spróbować swoich sił. Robisz pierwszy zbiorniczek (mały) bo nie wiesz czy to się uda. Pytasz doświadczonych a oni mówią: „na początek 50 l będzie Ok bo jak się nie uda to szkoda życia. Kup parę błazenków, kilka korali najlepiej miękkich i zobaczysz czy to twoja bajka”

Tak zrobiłeś

Minęło 2 lata a tu wszystko żyje.

Cieszysz się a tu stary wyga pisze

1 godzinę temu, JerzyB napisał:

Jak widzę błazny w takim szkiełku , to mnie szlak trafia.

Przepraszam że się udało i przepraszam że błazny z 2 cm wyrosły do 5

Kiedyś w rozmowie z zaawansowanym akwarystą zapytałem czy zagląda na to forum. Wiesz co powiedział ? „Nie, bo cokolwiek napiszę to zaraz mnie ktoś zjedzie. Szanuję Twoje doświadczenie ale takimi wpisami powołujecie że zagląda tu coraz mniej osób. Rok temu siedziało tu 20 osób. Dzisiaj 3

Dzięki Katani za rzeczowe rady. 
Będzie przesiadka na większe tym czasem dorzucę sumpa żeby zwiększyć ilość wody i jednocześnie poprawię filtrację.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.