Jump to content

jacekS

Klubowicz
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Jacek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Sheffild
 • Akwarium
  w planach, na etapie projektu

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale czy to nie jest tak że większy zbiornik to większa stabilizacja i świeżakowi wybacza mniejsze błędy?
 2. A gdybys jednak chciał się pobawić to polecam temat :
 3. Ja o tym pomyślałem jak czytałem o twojej walce z ospą i myślałem wtedy o kwarantannie a nie o lecznicy ale wszystko można dopracować. Cieszę się że jeszcze ktoś o tym myśli bo to znaczy że nie jest to takie głupie. W moim projekcie uwzględnię to na pewno.
 4. To był tylko taki pomysł bo czytałem o ospie i fazach jej rozwoju. Oczywiscie wymaga to udoskonalenia. Myslę że jestem w stanie. Zamykam zawór i wszystko kisi się w jednym miejscu. Następnie po kuracji otwieram obieg a spływ wypuszczam do kanalizacji. Będę o tym myslał ???
 5. Ostatnio naczytałem się na temat chorób tyle że mnie to trochę przeraziło i wymyśliłem coś takiego: Na spływie dałbym trójnik i rozdzieliłbym wodę na sump i na zbiornik do kwarantanny. Zasiliłbym go wodą ze spływu dławiony dodatkowym zaworem. Następnie na odpływ z kwarantanny dałbym lampę UV i woda ostatecznie trafiłaby do odpieniacza. Ma to sens?
 6. Nie mam doswiadcenia ale spotkałem się z opinią że jeżeli zaszczepiasz bakterie to odpieniacz robi ci krecią robotę. Na tym etapie ty potrzebujesz życia więc nie urządzasz polowania
 7. A nawet gdyby miało byc najtaniej to czy zwalnia to wykonawcę z jakosci. Czy dokładając jakosć swojej pracy wykonawca musi zainwestowac jakies dodatkowe pieniądze? - nie, on poprostu ma taki charakter i nawet gdyby mu dopłacic to i tak to zepsuje. Nie wyobrażam sobie mechanika który wprawdzie zrobi ci to co chciałes ale wybrudzi ci fotel, połowe osłon powrzuca na tylne siedzenie i powie "zrobiłem tak bo chciałes tanio".
 8. Czuję że walczysz ze sobą. Wszyscy ci dobrze radzą. Będzie ci to uwierać jak kamień w bucie. Zabieraj kasę!!!!
 9. Wydaje mi się że @apper ma rację. Może firma zatrudniła jakiegoś świerzaka albo był poniedziałek. Pytanie tylko jak teraz zareaguje firma. Jeżeli załatwi to po ludzku to warto to przemilczeć bo to takie ludzkie wybaczyć błąd.
 10. jacekS

  Odczynniki do testów

  Ja też chętnie zobaczę bo to wszystko przede mną. Dawaj fotki
 11. Jak kupowałeś te profile, na metry i sam docinałeś czy zamówiłeś gotowy stelaż? rzuć jakiś link Nie wydaje ci się że na rogach można było dać podwójny profil żeby wzmocnić podparcie?
 12. jacekS

  Licznik wody RO

  Moja teściowa zawsze zostawia kapiący kran i wodomierz nawet nie drgnie. Nie wiem czy to coś udowadnia i czy Tester po moim wpisie nie kupi wodomierza ale teściowe tak mają że jak im się coś wgra to nie idzie ich przekonać
 13. Dzięki. Wszystko jasne, będę coś szukał. Jeszcze jedno pytanko. Jak wyczytać z opisu czy jest z sinusem czy nie?
 14. Dzięki. Ostatni raz. te dwa gniazdka na polskie wtyczki mi nie pasuja - czy jest to ważne? no i nie wiem co to jest sinus. Sorki za podłączenie się do tematu
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.