Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

1 godzinę temu, katani napisał:

Z moich obserwacji wynika, że w akwarium sięnie da. Mój nie chciał jeść, schudł jak deska, ale zaczął jeść to, co znalazł w akwarium. Mrożonek do dzisiaj nie rusza.

Są filmy instruktażowe jak to zrobić ale wg mnie to bez sensu. U mnie pływa z rok, dziubie coś ze skały, jest chudy jak listek ale trzyma się. Nauczył się sam jeść artemię i lasonogi ale..... Musisz pozwolić żeby coś spadło na dno, wtedy dziubnie. W łapaniu jedzenia są strasznie niezdarne. Ja wrzucam mrożonki, tak, że pływają po całym akwarium 2-3 min., więc i do niego też coś tam dotrze. Pozdr., tomko

P.s. jakbym nie miał wargaczy, które są konkurencją pokarmową, to pewnie wyżywił by się na samej skale

tomko

tomko

1 godzinę temu, katani napisał:

Z moich obserwacji wynika, że w akwarium sięnie da. Mój nie chciał jeść, schudł jak deska, ale zaczął jeść to, co znalazł w akwarium. Mrożonek do dzisiaj nie rusza.

Są filmy instruktażowe jak to zrobić ale wg mnie to bez sensu. U mnie pływa z rok, dziubie coś ze skały, jest chudy jak listek ale trzyma się. Nauczył się sam jeść artemię i lasonogi ale..... Musisz pozwolić żeby coś spadło na dno, wtedy dziubnie. W łapaniu jedzenia są strasznie niezdarne. Ja wrzucam mrożonki, tak, że pływają po całym akwarium 2-3 min., więc i do niego też coś tam dotrze. Pozdr., tomko

tomko

tomko

1 godzinę temu, katani napisał:

Z moich obserwacji wynika, że w akwarium sięnie da. Mój nie chciał jeść, schudł jak deska, ale zaczął jeść to, co znalazł w akwarium. Mrożonek do dzisiaj nie rusza.

Są filmy instruktażowe jak to zrobić ale wg mnie to bez sensu. U mnie pływa z rok, dziebie coś ze skały, jest chudy jak listek ale trzyma się. Nauczył się sam jeść artemię i lasonogi ale..... Musisz pozwolić żeby coś spadło na dno, wtedy dziubnie. W łapaniu jedzenia są strasznie niezdarne. Ja wrzucam mrożonki, tak że pływają po całym akwarium 2-3 min., więc i do niego też coś tam dotrze. Pozdr., tomko

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.