Skocz do zawartości
And

Masz swoją stronę www to jesteś przestępcą :(

Rekomendowane odpowiedzi

"lub czasopisma" :)

Nie wierze ze to przejdzie, zeby zinterpretowac strone internetowa jako czasopismo trzeba byc *&^%$#@#%^. A nawet jesli przejdzie to nie wierze ze prokuratura bedzie scigac tworcow stron. A co jesli strony sa na innym serwerze niz polski? A jesli jest odwrotnie: mieszkam w Niemczech a strone mam na polskim serwerze? Mam nadzieje ze ktos tam sie puknie w koncu mocniej w glowe i zmienia te interpretacje, inaczej bedzie to kuriozum na skale swiatowa :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka ze juz nie wiedza do czego sie przy...zeby wyrawc z ludzi pare groszy :Dozingoff

ciekawe co z grafiti :haha czy tez malowankami na chodnikach malowanymi przez dzieci , to tez czytaja i ogladaja ludzie ! , co z napisami w kiblach miejsckich !?:) kamery montujcie , odesrac sie nie bendzei mozna spokojne //buu... , ciekawe kiedy wprowadza jakis wat czy cus w tym stylu za oddychanie bo tak dobrze pomyslec jesli sie biegnie to wydzielamy wiecej tego Co2 :) istny dom warjatow , cale szczescie ze juz od 20 prawie lat nie mieszakm wsrod tej paranoi :)


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli napisy w kiblu miejskim są aktualizowane częściej niż raz w tygodniu, to też już podpada pod dziennik, a szaletowa od razu jest mianowana na Redaktora Naczelnego. :haha

Kolejna ciekawa i martwa interpretacja w naszym kraju prawa i sprawiedliwości...ehhh


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekałbym na sędziów. To sejm powinien zmienić prawo prasowe tak, żeby przystawało do zmieniającej się sytuacji. Ponieważ ustawodawca tego nie zrobił, sąd wydał interpretacje najbardziej zgodnej z zapisami ustawy. To ustawa jest zła, nie interpretacja. A dzięki wyrokowi sytuacja jest jasna.

A wcześniej sprawa wyglądała tak, że jakaś strona chciała się zarejestrować jako czasopismo/dziennik, ale sąd się nie zgodził... po czym została oskarżona o to, że się nie zarejestrowała. :)

P.S. Co do kaczek, to raczej nie ich pomysł, ale mam nadzieję że odlecą zanim zaczną poprawiać prawo prasowe. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z decyzją sądu, blogi mają być traktowane jak prasa. Pal licho, że te nasze polskie dziennikarzyny powołują się na decyzję, której de facto jeszcze nie ma, a być może dopiero będzie. Media przyjęły domniemanie z fakt i wybuchła w sieci afera: czy trzeba rejestrować w sądzie blogi??

Admini dyplomatycznie odpowiadają, że trzeba, ale nie trzeba. Inaczej odpowiedzieć nie mogą, bo jak powiedzą, że nie trzeba, to tak jakby namawiali do naruszenia prawa


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za wydawanie dziennika lub czasopisma bez rejestracji grozi grzywna, a nawet ograniczenie wolności. Co ważniejsze jednak, osoba prowadząca stronę w Internecie jest de facto redaktorem naczelnym z wszystkimi wynikającymi z tego obowiązkami, m.in. obowiązkiem publikowania sprostowań i odpowiedzialnością za teksty, w tym wpisy internautów.

Aż żal mi będzie Przemka:D


W 60-tce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie musicie nic robić i nie przejmujcie się prawem, które jest martwe.

Tak czy inaczej forum stanie się dziennikiem, a Przemek (baczność) Redaktorem Naczelnym (spocznij).

Czyż nie brzmi to dumnie?

Mało tego - jeśli Przemek jest naczelnym dziennika "nano-reef" to wszystkie teksty publikowane w jego dzienniku powinny być traktowane jak zwyczajne artykuły, czyli powinien nam płacić wierszówkę, itd...

Ile chcielibyśmy zarabiać za jeden komentarz?

Na gwałt szukaj sekretarki. Co to za (powstań) Redaktor Naczelny (padnij) bez sekretarki?

:haha :haha :haha


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ofszem mam stronkem w sieci ktorom aktualizujem codzienniem ,ale jej nie pokazem :) ...po wejsciu na mojom stronkem zobaczysz taki oto napis :haha ze wzgledu na zaistniaue okolicznosci , stronka tyko dla znajomych i na haslo ...szukaj wiatru w polu BUAHAHAH!! :) a poznije to my ich podamy za najazd na serwer i lamanie hasel :):D:D:D ...po zatym to akwarysci miedzy soba juz cos wymyslom aby obejsc intruza ... nie dosyc ze siem udostepnia info innym aby siem cywilizacja mogua rozwijac intelektualnie i ogolnie :D to jeszze ludzie majom za to placic ? nie dosyc ze siem czlowiek nasiedzi namenczy nad stronom :0 pradu , czasu straci ....niech oni nam zapalcom >:D z niemi czeba walczyc :D

Ale z drugiej strony powiem wam jak wejdzie ta ustawa to net bendzei szybciej smigal ...tyle milionuf niepotrzebnych bloguf zniknie :D:D:D

Ps; Misiek czemu tylko Przemka ? , redaktorow i moderatorow rowniez :haha


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcez taka sprawa , tych co dajom showa na kamerce gdzies tam na czacie , podciongnonc powinni to pod TV .. to tak jak prywatna telewizja :haha rowniesz jakies oplaty powinno sie pobierac no bo jakze :)...mamusiu ile to jeszcze pieniendzy z "gupich" ludzi mozna sciongnonc :]


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja juz mam nowa wersje strony, ktorej absolutnie nie zamierzam zmieniac ani aktualizowac ani codziennie ani nawet corocznie. 10 lat roboty diabli wzieli :o

Mam nadzieje ze mnie za to nie zabijecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.