Skocz do zawartości

Historia edycji

albanos72

albanos72

1 godzinę temu, katani napisał:

Ostatnio byliśmy w okolicach Parku Mużakowskiego u znajomych (po polskiej stronie). Mówili, że część rzeczy jest tańsza u nas, część tam. Niemcy przyjeżdżają do nas na usługi, mięso, paliwo, fajki, część alkoholu. Polacy jeżdżą do Niemiec po chemię, część alkoholi, część jedzenia, słodycze.

Chemia od zawsze była tańsza w Niemczech sam często przywoziłem proszki bo żonie lepiej się niby  prało Niemieckimi. Słodycze też kupowałem dla dzieciaków. Widać ten trend nadal się utrzymuje. 

 

6 godzin temu, JerzyB napisał:

Owszem też  ..... ...

Jurek potrafisz coś podpartego faktami napisać, dać jakiś przykład cen czy tylko takie prymitywne osiem kropek lub gwiazdek potrafisz wypocić. Pozwoliłem sobie poszukać w porównywarce cen dostawców i wyszło mi najtaniej w E wie einfach. 

Arbeitspreis: 27,94 Cent/kWh

 

Porównywarki

https://www.check24.net/strom-vergleich/?c24pp_totalconsumption=2000&c24pp_zipcode=10119

http://www.cena-pradu.pl/tabela.html

albanos72

albanos72

Godzinę temu, katani napisał:

Ostatnio byliśmy w okolicach Parku Mużakowskiego u znajomych (po polskiej stronie). Mówili, że część rzeczy jest tańsza u nas, część tam. Niemcy przyjeżdżają do nas na usługi, mięso, paliwo, fajki, część alkoholu. Polacy jeżdżą do Niemiec po chemię, część alkoholi, część jedzenia, słodycze.

Chemia od zawsze była tańsza w Niemczech sam często przywoziłem proszki bo żonie lepiej się niby  prało Niemieckimi. Słodycze też kupowałem dla dzieciaków. Widać ten trend nadal się utrzymuje. 

 

6 godzin temu, JerzyB napisał:

Owszem też  ..... ...

Jurek potrafisz coś podpartego faktami napisać, dać jakiś przykład cen czy tylko takie prymitywne osiem kropek lub gwiazdek potrafisz wypocić. Pozwoliłem sobie poszukać w porównywarce cen dostawców i wyszło mi najtaniej w E wie einfach. 

Arbeitspreis: 27,94 Cent/kWh
albanos72

albanos72

35 minut temu, katani napisał:

Ostatnio byliśmy w okolicach Parku Mużakowskiego u znajomych (po polskiej stronie). Mówili, że część rzeczy jest tańsza u nas, część tam. Niemcy przyjeżdżają do nas na usługi, mięso, paliwo, fajki, część alkoholu. Polacy jeżdżą do Niemiec po chemię, część alkoholi, część jedzenia, słodycze.

Chemia od zawsze była tańsza w Niemczech sam często przywoziłem proszki bo żonie lepiej się niby  prało Niemieckimi. Słodycze też kupowałem dla dzieciaków. Widać ten trend nadal się utrzymuje. 

 

5 godzin temu, JerzyB napisał:

Owszem też  ..... ...

Jurek potrafisz coś podpartego faktami napisać, dać jakiś przykład cen czy tylko takie prymitywne osiem kropek lub gwiazdek potrafisz wypocić.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.