Jump to content

albanos72

Klubowicz
 • Content Count

  141
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Lubin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ta banda lubi być przez kogoś nadzorowana i jeszcze sie z tym nie kryje, robienie z Polski republiki bananowej w pełnej krasie. Przyjechał nadzorca i trzeba zdać sprawozdanie. W sprawozdaniu zapewne, będziemy przyjmować murzynów i parada LGBT w każdą sobotę ale taka w amerykańskim stylu z fajami na wierzchu. Jurek urojenia już się leczy, medycyna poszła bardzo do przodu. Zgłoś sie może coś pomogą.
 2. Możesz napisać jakie przestępstwo popełnił, że został przestępcą.
 3. Dokładnie tak jak napisałeś. Co do stoczni to UE zabroniła dofinansowywać bo kraje zostaną ukarane, Niemcy to olali i dofinansowali a Tusk zlikwidował. Niemcy nie zostały ukarane i zarabiają teraz a Tusk zlikwidował konkurencję dla Niemców. Zwykły niemiecki agent, szwaby zadowolone że ulokowali takiego gościa na czele rządu bo będzie ratować niemiecką gospodarkę która jest w zapaści kosztem Polski i Polaków. Niestety typowy wyborca koalicji 13 grudnia tego nie zrozumie, on tylko rozumie to co mu w TVN i Onet do głowy wklepią. Wyśmiewany wójt z Pcimia zorganizował bardzo prężnie rozwijającą się firmę która nastawiała stacji benzynowych w okolicznych krajach i zarabia tam kasę dokładnie w ten sam sposób jak zagraniczne koncerny ograbiają Polskę. To dlatego tak niemieckie media w Polsce go atakowały. Tylko kretyn nie może dostrzec pozytywów pracy Obajtka, teraz go zastąpią jakimś przygłupem który zrujnuje firmę.
 4. Do Irlandii w ostatnim roku wpuszczono 140tys. inżynierów i lekarzy plus 100tys. Ukraińców, ilość nierobów która podjęła pracę to 10% reszta bije konia w hotelach i pobiera 240 euro tygodniowo. Nie płacą za jedzenie i spanie, wszystkie nowo budowane domy socjalne idą dla nich. W jeden rok liczba mieszkańców wyspy wzrosła o 5%. Człowiek pracujący w fabryce dostaje 1600euro wypłaty miesięcznie z czego wszystko idzie na czynsz który wzrósł trzykrotnie i dalej rośnie z każdym miesiącem. Krajem rządzą kumple Tuska i Biedronia nie robiąc nic z tym problemem tylko go powiększają. Dokładnie taką wizję zalania Polski inżynierami widzę w najbliższej przyszłości, Irlandia została zalana w cztery ostatnie lata czyli tyle ile będzie rządziła koalicja 13 grudnia. Skorumpowani rządzący UE nic z tym nie robią bo to ich przyszli wyborcy. Ty to jesteś zdrowo odklejony od rzeczywistości. Zerknij jeszcze raz na obrazek powyżej może coś zrozumiesz.
 5. Biegną już do Polski po czerwcowych wyborach was ubogacą swoją obecnością. W Irlandii są wszędzie i ubogacają ale nie wolno o tym mówić aby ich nie urazić.
 6. Dokładnie do niczego ci niepotrzebny, TVNy i inne syfy wleją ci do głowy co masz myśleć i pisać.
 7. Nie, nie jadę bo to nie moje media. Obrazek odnosi się do reszty twojej wypowiedzi.
 8. Gdyby niemiecki słup chciał to by ZUS uchwałą obniżył, skoro obiecali darmowy. Obiecał też paliwo po piątaku jak tylko dojdzie do władzy. Zapewne dzień po przejęciu Orlenu tego dokona. Wszystkie inne obietnice też spełni jak już skończy podpalać kraj. Napisałaś że czekałem na oklaski po napisaniu postu, proszę nie oceniaj mnie swoją miarką.
 9. Co tu dużo pisać, wkleję fotkę będzie szybciej.
 10. W tym roku dostaniecie w prezencie inżynierów i lekarzy którzy was ubogacą kulturowo. Ci co nie pobierali kart do referendum powinni dostać po pięciu dodatkowo. Zajmą wam wszystkie hotele tak jak w Irlandii i zniszczą turystykę a wy będziecie płacić za to wszystko z uśmiecham. Dostawy zapewne od wakacji aby nie mieli szoku temperatur. https://dorzeczy.pl/kraj/532776/kilkaset-tysiecy-migrantow-w-polsce-doniesienia-ws-pomyslow-ue.html Poniżej klaun który wam to zapewnił z przekazem do was. Macie już te paliwo po piątaku co wam obiecał?
 11. Już niedługo zakupią wiatraki z Niemiec i będziecie mieli tani prąd. Podobno od czerwca czy tam lipca, paliwo też będzie po piątaku czy ile tam obiecali przed wyborami. Podobał mi się materiał Wiadomości czy jak tam to teraz zwą. Myślałem że nikt propagandy TVP nie przebije ale tu czuć nutkę kroniki filmowej z domieszką Barei. Materiał wyższa szkoła dziennikarska dlatego sie podzieliłem.
 12. To ile ten obiecany dobrowolny ZUS od nowego roku? Podobno w ramach pomocy przedsiębiorcom nowi rządzący podniosą z 1730 zł do 1980 zł.
 13. Czyli będzie telewizja robiona przez starych komuchów, SBeków i tajnych współpracowników (czytaj kapusiów) Plus wywalone lub upadłe gwiazdy z TVNazi. Myślałem że propagandystów z TVPis nie da się pobić ale koalicja 13 grudnia stanęła na wysokości zadania. Podobno prezesem został gość co działał z czyścicielami kamienic ale są go uniewinnił. Jurek a było coś o dodatkowym miliardzie dla TVPo zabranym chorym dzieciom na raka. Wyborcy Tuska do niedawna protestowali przeciwko 2mld dotacji dla TVPis, bo lepiej wydać te pieniądze na leczenie nowotworów. Dziś rano klepnięto dotację na blisko 3mld złotych w 2024 roku, ciekawe czy dalej chcą przeznaczać tą kasę na leczenie raka.
 14. Oglądał ktoś dziś Dziennik Telewizyjny na TVPo? Było coś o pakcie migracyjnym czy dodatkowym miliardzie na TVPo ? Może coś było o zwiększeniu deficytu budżetowego o 24 mld zł.
 15. Nie czerpię wiadomości z mediów głównego ścieku wiec co nieco wiem i cieszę się że, zorganizowała się grupa ludzi która potrafi zaprotestować przeciwko nierównej konkurencji którą zorganizowała Polsce UE. Jak będziesz na wakacjach w Egipcie to połącz się w bólu z kierowcami czekającymi w kolejce. Wesołych Świąt i udanego urlopu.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.