Jump to content

albanos72

Klubowicz
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Lubin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podałem już wcześniej ale widzę że masz problemy z czytaniem za zrozumieniem.
 2. Też miałem bekę jak oglądałem ten materiał skierowany do wyznawców TVN.Takiego steku bzdur dawno nie słyszałem ale sporo w to uwierzy.
 3. Będziecie wkrótce mogli zaszczepić dzieci i wnuki. Gość co zamknął lasy wydał rekomendacje. Ile tam tych dzieci w Polsce zmarło do tej pory 19? Kiedyś eksperymentowali ze szczepionkami w Afryce teraz w Europie. Dla fanów TVNazi i TVPis od dziś nagonka na szczepienie dzieci. Będą mówić że teraz to same dzieci leżą w szpitalach.
 4. Ja to teraz czekam co wymyśli rada medyczna w sumie po 30000 chorych, kiedyś przy tysiącu doradzili PiSowi aby zamknął lasy. Pewno maja dobry pomysł taki jak w Austrii, Gibraltarze Belgii lub na Słowacji jakiś lockdown dla zaszczepionych bo przecież szczepionki działają a w szpitalach leżą w 97% niezaszczepieni. Ciekawe ile teraz kasiory napchali do mediów aby straszyli dalej. Fajnie by było gdyby szczepienia w końcu płatne zrobili.
 5. Wy w to wierzycie czy tak sami siebie przekonujecie ? Ustawiliście się już w kolejce po 3 dawkę ? przed wakacjami będziecie musieli 4 zaaplikować bo wam ważność certyfikatu się skończy.
 6. Jakich bzdur? napisz co jest bzdurą? Jak tam kot z Afganistanu doszedł już do Niemiec? https://vm.tiktok.com/ZM8tdoDq8/
 7. Nie przeszkadza mi bo nie oglądam, nie potrzebuję wiem co powiedzą. Za kogo trzeba mieć swoich widzów żeby im wmawiać że uchodźca płynął 6 dni rzekom. Najgorsze jest to że oni w to uwierzą.
 8. Super akwarium, piękne kolory korali. Ładna ewolucja w nieco więcej niż pół roku. Za rok jak wszystkie akry w krzaki porosną będzie jedno z ładniejszych akwariów w Polsce, w sumie to już jest. Zmieniłeś światło czy pozostały T5?
 9. https://theliberal.ie/rte-emphasize-almost-20-of-icu-patients-are-unvaccinated-whilst-failing-to-mention-anything-about-the-other-80-who-were-vaccinated-in-icu/ W Polsce dalej zaszczepieni w szpitalach to tylko 5%.Widać jak te szczepionki działają.
 10. W sumie to miałem wkleić tylko ten film Stanowskiego i Mazurka bo mądrze gadają a tu nagle TVN nadaje materiał o gościu który płynął 6 dni rzeką w lodowatej wodzie. Nie mogłem się powstrzymać i nie wkleić tego materiału. Dla mnie wszystkie madia są takie same jeden wielki syf szczujący jednych na drugich. Trochę Polsat z tego się wyłamuje ale jego nikt nie chce oglądać bo nie mówią tego co by chcieli usłyszeć.
 11. Zdjęcie całkiem spoko, akwarium super wygląda. Dunka niesamowita. Fajnie musi wyglądać przy ledach.
 12. Na nic nie liczę, dobrze wiem że dziennikarstwo w Polsce i na świecie jest G warte. Jak można takie coś ludziom puścić, najgorsze jest to że ludzie w takie bzdury wieżą. Ja tam Mazurka lubię posłuchać w RMFie. Wszystkich mniej więcej równo traktuje. Widać ilu baranów mamy w rządzie i jak beznadziejna jest opozycja. Mazurek zaprosił polityków ze wszystkich stron więc nie przeszkadza mi to.
 13. Zostawię bez komentarza :-) Nie mogłem powstrzymać się bez komentarza, zdjęcie robi za komentarz. Fajne podsumowanie polskiego dziennikarstwa przez Mazurka i Stanowskiego.
 14. Xiaomi mi 9, fajne filmy nim zrobiłem ale jakoś czasu brak i trochę umiejętności aby posklejać i wrzucić.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.