Jump to content

albanos72

Klubowicz
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Lubin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Film został usunięty przez szmaciarzy z Youtube którzy cenzurują wszystko co pokazuje niewygodne fakty i kłamstwa które demaskują zwykli ludzie. Straciłem pół godziny aby się dokopać do filmików z kwietnia w zeszłym roku.
 2. Pytam gdzie ci zmarli leżący na ulicach. Ja wiem że ludzie umierają na covid19 wiem też że ciężko chorują tylko nie widać ich na ulicach leżących tak jak kiedyś pokazywali. To był pstryczek do mediów.
 3. Co nie zmienia postaci rzeczy że tak samo naganiano ludzi do kredytów we frankach jak do szczepień. Dokładnie ten sam mechanizm tylko na mniejszą skalę. Dlaczego koncerny farmaceutyczne nie biorą odpowiedzialności za szczepionki na covid19. Po co szczepić ludzi którzy przeszli covid19 przecież maja przeciwciała przez ponad rok. Po co szczepić dzieci które chorują bezobjawowo. Ogólnie po co szczepić skoro po szczepieniu i tak można zachorować i zarażać. Może wystarczy wyszczepić tych najbardziej narażonych. Ile razy koncerny po kilku latach wypłacały odszkodowania bo wychodziło że szczepionka na grypę miała skutki uboczne. Dlaczego nie pracują nad lekami z takim zapałem jak nad szczepionką bo będą mogli zarobić na szczepieniach szczepiąc ludzi rok w rok zamiast dać lekarstwo człowiekowi raz na jakiś czas. Banda dysydentów na początku mówiła że maseczki nie chronią przed wirusem i do niczego się nie nadają, te same mendy po kilu miesiącach zmieniły zdanie chyba tylko po to żeby siać przerażenie w ludziach. Tak się skupili na walce z korona wirusem że wymordowali 100000 ludzi z innymi chorobami. Jeszcze te szczucie na ludzi którzy myślą inaczej. Prawie wszystkie te osoby tak jak ja mają zastrzeżenia do szczepień przeciw covid19 a są wrzucane do jednego worka z antyszczepionkowcami. Jest sporo lekarzy którzy maja inne zdanie, niestety ogranicza się im prawo do wypowiedzi. Przypomniało mi się jeszcze jak miesiąc temu mówili że w Polsce po szczepieniu zmarło 190 osób a tydzień temu Niedzielski powiedział że zmarło 80 . Pytam się gdzie jest te 110, zmartwychwstali? Po co tyle fałszywych filmów w telewizji puszczali. Gdzie ci ludzie umierający na ulicy. Kościół z trumnami ludzi co utonęli podczas przeprawy z Afryki pokazany jako kościół z trumnami zmarłych na covid. Karetki pod szpitalem w Londynie niby przywożące chorych na covid a były to zdjęcia po zamachy w metrze. Terminal na lotnisku w Birmingham miał być kostnicom gostek pojechał dowiedzieć się na lotnisko czy tak jest to pracownicy mieli oczy większe od głowy. Plus jeszcze wiele innych o których mi się nie chce już pisać.
 4. W sumie to można tych wszystkich lekarzy wypowiadających się o covid19 i zachęcających do szczepień porównać do fachowców co nakłaniali do brania kredytów fe frankach. Tu lekarze biorący od koncernów farmaceutycznych kasę a tam ekonomiści i bankowcy mówiący że to jest dla ciebie najlepsze. Jedni i drudzy zero odpowiedzialności jak coś się złego wydarzy.
 5. Zrób dipowanie i zerknij czy czasem nie ma Polyclad Flatworm żerujących na euphyliach.
 6. Dobrze i logicznie gada o szczepieniach, warto obejrzeć całość.
 7. Można tylko do tego dodać że napuszczają jednych na drugich bo z tego żyją. Tak jak bracia Kurscy jeden w GW drugi w TVPis.
 8. Wracając do tematu. Nic dodać nic ująć na temat mediów.
 9. Sędziowie z tej komórki zostali przeniesieni do wydziału karnego. Za wyjątkiem sędziego Łukasza Bilińskiego który został przeniesiony do wydziału rodzinnego. Więc wychodzi że to Ty ludzi wprowadzasz w błąd.
 10. Wydział zlikwidował naczelnik sądu w którym pracował to go przenieśli. Sami między sobą się żrą bo część tych "niezależnych sądów" jest za PiS a druga przeciw. Takie to mamy niezależne sądy. Widać to zwłaszcza na przykładzie "obrońców demokracji" Cimoszewicz, Durczok. Najsztub. Plus osoby niszczące kościoły na demonstracjach. Gdyby to były synagogi albo meczety to wszyscy by poszli siedzieć.
 11. Możesz mi podać nazwisko jakiegoś sędziego którego przeniósł Ziobro.
 12. Przepisz mi co oni powiedzieli to może dojrzysz to czego nie możesz usłyszeć :-) Tak tak wszystko jest wyrwane z kontekstu.
 13. Nie odwracaj kota ogonem, wkleiłem link na którym "niezależny obiektywny dziennikarz" mówi że nikt z opozycji nie mówił o tym że szpitale tymczasowe były niepotrzebne. I o tym był ten temat a nie o tym że dojna zmiana kupiła respiratory od handlarza bronią. Wiem gdyby PO rządziła to Polska byłaby wolna od wirusa a respiratory by dotarły za darmo z Niemiec.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.