Jump to content

albanos72

Klubowicz
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Lubin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję, strasznie szybko te korale rosną. Miło to słyszeć, dzięki. Sam moje oceniam na przeciętne akwarium a jeszcze kilka lat temu oceniłbym je poniżej przeciętnej. Szkoda że sporo osób które były na forum i dalej mają przepiękne akwaria nie wrzucają chociaż fotki z aktualnego stanu. Czekam aż akropory podrosną do takich jak ty masz bo jeszcze słabo wyglądają w porównaniu do twoich. Może kiedyś przy okazji zajadę na jakąś kawę do Wrocławia i zobaczę je na żywo.
 2. W akwarium były ostatnio porządki związane z przycinaniem największych korali. Balling spadł z 330 do 230. Było wahnięcie parametrów bo za mało go zmniejszyłem. Niestety korale trochę potraciły kolory. W przyszłości będę robił takie zabawy rozciągnięte w dłuższym okresie czasu. Doszło kilka nowych korali, trzeba będzie niestety poczekać aż urosną. Fotka zrobiona telefonem przy pełnym świetle niestety nie oddaje tego co widać przy ledach wieczorem.
 3. albanos72

  Płazińce

  Kilku gagatków uprzykrzających życie akwarystów. Fotki znalezione w necie. Może się komuś kiedyś przyda jak będzie miał wątpliwości co mu korale podgryza.
 4. Ja mieszam sól Sunsun JVP-102 5000, ma ceramiczną oś.
 5. Bardzo ładny zbiornik, korale wyglądają zdrowo i jest na czym oko zawiesić. Na początku przygody z akwarystyką naczytałem się, że się nie da połączyć LPS z SPS aby wszystkie korale były zadowolone. W sumie to sporo czytałem i z czasem wyszło ile głupot i mitów jest powtarzane. Czekam na kolejną aktualizację.
 6. Leję równo po 300ml dziennie plus podwójna dawka FM Color Elements. W przyszłym tygodniu wyślę ICP aby sprawdzić czy nie przeginam.
 7. Akwarium sobie żyje własnym życiem. Dalej Idzie tylko Balling plus mikroelementy. Parametry na stabilnym poziomie od dłuższego czasu. Akropory nabrały kolorów, szkoda że nie ma jak oddać wyglądu przy ledach.
 8. W Irlandii firma która ma najwięcej energii ze źródeł odnawialnych ma najdroższe ceny prądu. W mediach cały czas straszą że w grudniu są możliwe "blackouty" bo ludzie za dużo prądu zużywają. Jak oni chcą od 2030 roku zakazać sprzedaży samochodów na benzynę jeśli nie wytwarzają dość prądu na bieżące potrzeby. Na dodatek co chwila są informację, że firmy produkujące energię biją rekordy w zarobkach. W Niemczech najwięcej produkują "czystego" prądu a ceny energii prawie najwyższe w Europie. Taka eko ściema i robienie z ludzi idiotów.
 9. W akwarium brak jakichkolwiek zmian, wszytko rośnie jak rosło.
 10. Dokładnie tak jak napisałeś wina Tuska który będąc królem Europy przez te lata nic nie zrobił dla dywersyfikacji surowców z Rosji. Niemców którzy chcieli na tej swojej polityce wydymać kogo się da. Sfinansowali putinowi wojnę. Jest plan posłów PO co zrobić z tą sytuacją.
 11. Przez ten PiS mamy w Europie droższe ceny energii, paliwa i gazu. Zły niedobry pis namówił Niemców aby wprowadziły zielony ład i uzależniły Europę od Rosyjskich surowców. Przeklęty PiS nie chciał zamknąć kopalni w Turowie i teraz mamy w Polsce to co mamy. Chcemy Tuska bo za króla Europy stacje benzynowe płaciły nam za zakup paliwa a nie my im. Zdelegalizować PiS !!!!!!!!!!
 12. Przeprowadź się do Rosji będziesz miał tani prąd. Jurek ty piszesz przy pomocy google translator bo taki chaos, że ciężko połapać się co masz na myśli.
 13. Trzeba podziękować za ten cały syf w Europie nadzorcom z Brukseli najlepiej po niemiecku.
 14. Akwarium wygląda zacnie, fajna głębia.
 15. Favia Yellow Submarine
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.