Skocz do zawartości

Historia edycji

katani

katani

13 godzin temu, Jacek56 napisał:

Poparzył i dalej stosuje?

@katani Proszę utnij spekulacje.

Nie ma tu żadnych spekulacji. Pisałem o tym na forum. Kiedyś rozlalem roztwór naoh przypadkiem i żeby ratować podłogę to wycierałem go gołymi łapami. Przy czym to był kilkunastominutowy kontakt włącznie z wykrecaniem szmaty itd. na jednej ręce między kciukiem a resztą dłoni miałem ranki i bąble od poparzenia. Przy normalnym krótkim kontakcie z płynem nic nikomu się nie stanie. Przy czym zalecam ostrożność w kontakcie z oczami i nie zalecam picia roztworu. Poza tym jak ktoś wsadzi rękę czy pochlapie skórę i od razu przemyje to zero ryzyka

katani

katani

13 godzin temu, Jacek56 napisał:

Poparzył i dalej stosuje?

@katani Proszę utnij spekulacje.

Nie ma tu żadnych spekulacji. Pisałem o tym na forum. Kiedyś rozlalem roztwór naoh przypadkiem i żeby ratować podłogę to wycierałem go gołymi łapami. Przyczyn to był kilkunastominutowy kontakt włącznie z wykrecaniem szmaty itd. na jednej ręce między kciukiem a resztą dłoni miałem ranki i bąble od poparzenia. Przy normalnym krótkim kontakcie z płynem nic nikomu się nie stanie. Przy czym zalecam ostrożność w kontakcie z oczami i nie zalecam picia roztworu. Poza tym jak ktoś wsadzi rękę czy pochlapie skórę i od razu przemyje to zero ryzyka

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.