Skocz do zawartości

Historia edycji

Aquaman

Aquaman

Od kilku dni stosuje to wapno sodowane. PH muszę przyznać bardzo stabilne. Bez wietrzenia w pokoju rano 7.9. Po południu w podskokach 8 - 8.26. Bez tego scrubbera w dzień czasami 7.7 było. 

Tylko wydaje mi się, że jakbym miał bardziej wydajny odpieniacz to PH by jeszcze trochę skoczyło. Powietrze zasysa mi przez wężyk jak od RO 6mm. Więc ilość zasysanego powietrza jest bardzo mała. 

Aquaman

Aquaman

Od kilku dni stosuje to wapno sodowane. PH muszę przyznać bardzo stabilne. Bez wietrznia w pokoju rano 7.9. Po południu w podskokach 8 - 8.26. Bez tego scrubbera w dzień czasami 7.7 było. 

Tylko wydaje mi się, że jakbym miał bardziej wydajny odpieniacz to PH by jeszcze trochę skoczyło. Powietrze zasysa mi przez wężyk jak od RO 6mm. Więc ilość zasysanego powietrza jest bardzo mała. 

Aquaman

Aquaman

Od kilku dni stosuje to wapno sodowane. PH muszę przyznać bardzo stabilne. Bez wietrznia w pokoju rano 7.9. Po południu w podskokach 8 - 8.26.

Tylko wydaje mi się, że jakbym miał bardziej wydajny odpieniacz to PH by jeszcze trochę skoczyło. Powietrze zasysa mi przez wężyk jak od RO 6mm. Więc ilość zasysanego powietrza jest bardzo mała. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.