Skocz do zawartości
kaziko

widzieliscie to ? polskie wydanie Coral Magazine?

Rekomendowane odpowiedzi

można to kupić w jakimś Empiku lub czymś podobnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam u Francuzów przedwczoraj, i nigdzie nie leżało.Ale faktem jest ze nie pytałam. Więc jeśli ktos wie gdzie w Krakowie...


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wyjsc na malkontenta, ale jestem pelen obaw co do jakosci tlumaczenia, skoro bledy pojawiaja sie juz na okladce....


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie dzis zamowilem prenumerate lacznie z 1 numerem :)

pani przy telefoni bardzo mila, maila podala na ktory wyslac zamowienie i niecala gdozine pozniej dostalem dane na przelew :D (zobaczymy jak dlugo bedzie szlo poczta do mnie :D)


www.akwa-swiat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bledy są. idol zostal zaliczony do pokolców - tylko nie wiem czy jest to jakosc tlumaczenia czy tak bylo w oryginale.

reszty jeszcze nie zdazylem przeczytac.

ale nie narzekajmy. jest w koncu jakas gazeta, wyglada dobrze i trzeba sie cieszyc. , ze oprocz 3 numerow morszczakow i 3 ksiazek i jednego poradnika krok po kroku pojaiwlo sie nowe wydawnictwo w jezyku ojczystym. bo ja juz chcialem sie na kurs niemieckiego zapisac, zeby byc w stanie korale w niemieckim wydaniu czytac...


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...już zacząłeś narzekać za późno:( Ja uważam że gazeta jest REWELACYJNA !!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM


223 l (60dł x 60szer x 62wys) + panel 56 l (60dł x 15szer x 62wys), Aqua Medic Ocean Light 1 x 150W (16000 K) + 2 x T5 24W (aktyniczne) + nocne (2x3 diody), odpieniacz DIY z pompą PF-1000, główna - Atman AT-306, cyrkulacja 2 x Tunze - Turbelle Nanostream 6045, 45kg żywej skały, 9kg żywego piasku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z idolem-pokolcem to wynika z sensu artykulu. Fakt faktem dobrze, ze mamy pismo w naszym ojczystym jezyku, ale nie ma co ukrywac - wpadek jest kilka, ale wiekszosc z nich to kwestie dokladnosci i jakosci tlumaczenia. Ogolnie na plus, nastepnym numer kupie :)


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak teraz doczytalem. wczesniej tylko rzucilem okiem na jedno zdanie i pomyslalem , ze komus cos sie pomylilo.

inna sprawa, ze pojawia sie termin "odszlamiacz" czy to z niemieckiego od "abschaumer", czyli cos co znamy jako "odpieniacz" czy jakies nowe ustrojstwo ? :wink


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zostac zle zrozumiany: popieram inicjatywe polskiego wydania Koralle calym sercem. Szkoda mi wiec troche ze tlumaczenia dokonala osoba niezwiazana z akwarystyką... anemony talerzowe, odszlamiacz.... :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jest troche wiecej baboli i wlasnie one wskazuja na to co pisze Aquamaniac, tlumacz nie zna ani biologii, ani akwarystyki.

w jednym artykule na temat jakiegos zwierzaka napisane jest , ze moga wystapic trudnosci w jego hodowli "wraz z krótkimi polipami koralowców twardych".

ale ja nadal jestem za.:yes


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam propozycje zrobic liste bledow i wyslac do wydawcy :) moze odrazu na to spojza i przy redagowaniu kolejnego numeru uwzglednia w tlumaczeniach :D


www.akwa-swiat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.