Skocz do zawartości
Witek

[S] Tunze 6060

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dlugo uzywana ta pompa? Nowa 450 zł!!


130x70x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dany pomylka wiem gdzie sa za 420zl:D


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darekn12 :

dany pomylka wiem gdzie sa za 420zl:D

Darekn12

Możesz podać adres www tego sklepu?


oceanic bio cube 100l + 10l panel ok 26kg LR 9kg LS. Trochę miękkich. Chętnie przyjmę mały koral twardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję jedźcie do zurichu będzie taniej!!!! po co się przekonywać za tyle są sprzedawane w drugim obiegu. za chwile napiszecie że w Chinach są po 200zł. no to jedź po takie tanie.


Automatyczne dolewki - tel 501 562 051 , mail dr_witt@wp.pl ,Allegro - Dr_witt

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=513551

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to link sklepu w Niemczech jak widze bystry jestes i zauwazyles ...a Niemcy to nie Chiny :p i faktycznie za podobna cene mozna tam kupic taka pompke ale tez i w Poslce za podobna cene mozna kupic nowa ... a Tobie wolno wystawic Pompke za ile chesz i to jest Twoja sprawa :p inna sprawa czy ktos ja zechce kupic ;):).. no ale to juz nie nasza sprawa :p

pozdr...

Ps; A ciekawe jak te kable od tych pomp ktore siedza naprzykald rok cazsu zanurzone w wodzei czy one twardnieja jak w innyhc pompach i zdarza sie ze mozna je poprostu zlamac przy samej pompie tam gdzie sa zalane ? kto mial te pompy dluzszy czas w baniaku i moez sie wypowiedzeic ?


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

policz dokładnie ile to jest bo myślę że tyle ile w sklepie w Polsce czyli 450zł. jeżeli wyjdzie Ci 360 za nową to przyślij mi.Kupię


Automatyczne dolewki - tel 501 562 051 , mail dr_witt@wp.pl ,Allegro - Dr_witt

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=513551

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak prawde powiedziawsyz zeby nie ciagnac tematu to chyba lepiej dac pare zloty wiecej za nowa ...te 90 czy sto zloty roznicy w akwarystyce morskiej nie robi zadnej roznicy tymbardziej ze na nowa masz bez zadnej £aski gwarancje nie ?:p

SPS; Zycze jak najlepiej niech sie pompka sprzeda na aukcji .


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartek poszlo na priv


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Darekn12:)


oceanic bio cube 100l + 10l panel ok 26kg LR 9kg LS. Trochę miękkich. Chętnie przyjmę mały koral twardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witek u mnie takie pompy na forum chodza po polowie ceny i to nie bardzo kto chce je kupowac :]

na zachodzie jest tak ze pujdziesz do sklepu , kupisz cos i po wyjsciu ze sklepu ta rzecz juz jest warta tylko polowe ceny jesli ja zechcesz komus psrzedac , ale i to ciezka sprawa bo nikt tuaj nie kupuje uzywanych rzeczy (nowe to nowe ) , kazdy woli nowe z gwarancja jesli chodzi o elektronike , a wiesz czemu ? bo reperacja jakiegos urzandzenia elektronicznego przerasta koszty kupna nowego proste :p z tad sie wziely tzw ; wystawki i ludzie ktorzy to chetnie do Polski wozili bo tam reperacja kosztowala grosze ,ale mysle ze to sie powoli juz tam tez zmieni.


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.