Skocz do zawartości
Szymon

Inicjatywa społeczna

Rekomendowane odpowiedzi

890-glosujvs2.jpg

fotografia i podpis jest tak wymowny, że wszelki komentarz jest zbędny. Pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon czy to jest z aktualnej kampanii :)?

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman - chyba tak, biorac pod uwage ostatnia frekwencje i obecna sytuacje polityczna. Zdjecie smieszne, ale to jest powazne przeslanie:)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon,

zrob cos z nimi :)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani, nie wiem dlaczego ale tak jakoś Avator od Szymona idelnie pasuje mi do tego zdjęcia, prawda ......?

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TYLKO NA KOGO?? ???? !!!!!!

jestem za: obniżeniem podatków, uproszczeniem ich i wprowadzeniem liniowego dochodowego podatku oraz zmniejszaniem funkcji panstwa opiekuńczego.

Marzy mi się sprywatyzowanie słuzby zdrowie i wprowadzenie prywtnych ubezpiedzeń zdrowotnych z rózną stawką w zależności od zakresu świadczeń.

Podobałoby mi się zniesienie KRUSU i i jakies konkretne ułatwienia dla małych firm. chętnie oddzielę tęz trochę bardziej Kościół od Państwa,a zwłaszcza od szkoły (tu też przydały by się jaieś rozwiązania ale przemyslane)

Co proponujecie ? wymagania: prawdopodobieństwo zrealizowania 10% obietnic, i 90% prawdopodobieństwo nie realizowania celów odwrotnych do obietmic przedwyborczych.


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leciały sobie dwa ogromne piękne, białe orły. Leciały marszcząc szlachetne brwi i wypatrywały żeru.

- Bracie, głodny jestem, szukaj no dobrze bo zaraz z głodu zdechnę..

- Szukam...

- Hej! Patrz tam, myszka w polu! Dajemy?

- Nieee, malutka jest, nie pojemy...

- A tam? Bocian! Spory, mięska trochę ma

- Niee, pożyteczny jest, żaby i gryzonie wyjada, dzieci dostarcza, szukaj dalej..

- O! Tam! Kurak chodzi, walimy?

- Nieee, może i spory, może i pożytku z niego żadnego, ale jeden jest a nas dwóch, - kłócić się nie będziemy...

- No to patrz tam! Widzisz? Koło tego białego budynku?Drób, nieduże, ale spasione, dwa - po jednym dla każdego, głupie jak but, zawistne, nikt ich nie lubi, no i bezużyteczne, szkodniki wręcz - nikt płakał nie będzie... Pikujemy?

- Pikujemy!

Z OSTATNIEJ CHWILI: Z niewyjaśnionych, tajnych acz obiektywnych względów w Rzeczypospolitej konieczne stało się przeprowadzenie nowych wyborów...


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i tak, zobaczycie, wygra PiS. Nie wiem co wtedy zrobie. Pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TMK

za takie poglady moze Cie ta postepowa inicjatywa rozszarpac (albo przynajmniej parasolka nauczyc innych - tych jedynych bla, bla ) :)

@Roman Twoj Avator tez pasuje :)

Obawiam sie, ze Szymon z tym pisem ma racje:cry

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TMK :

TYLKO NA KOGO?? ???? !!!!!!

jestem za: obniżeniem podatków, uproszczeniem ich i wprowadzeniem liniowego dochodowego podatku oraz zmniejszaniem funkcji panstwa opiekuńczego.

Marzy mi się sprywatyzowanie słuzby zdrowie i wprowadzenie prywtnych ubezpiedzeń zdrowotnych z rózną stawką w zależności od zakresu świadczeń.

Podobałoby mi się zniesienie KRUSU i i jakies konkretne ułatwienia dla małych firm. chętnie oddzielę tęz trochę bardziej Kościół od Państwa,a zwłaszcza od szkoły (tu też przydały by się jaieś rozwiązania ale przemyslane)

Co proponujecie ? wymagania: prawdopodobieństwo zrealizowania 10% obietnic, i 90% prawdopodobieństwo nie realizowania celów odwrotnych do obietmic przedwyborczych.

UPR

... tylko teraz po połączeniu na listach z LPRem to jest tragedia, nie mam nakogo zagłosować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 literki w nazwie maja wspolne, to chyba jedyne co ich laczy :)

pozdrawiam

Mateusz


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos pieknie napisal, gdyby wybory mogly cos zmienic, to juz dawno zostalyby zakazane :)

pozdrawiam

Mateusz


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zamknijcie ten wątek bo jak PiS wygra to nam pozniej zamknie całe forum. Firma na "C" wszystko czyta pod katem wystepowania hasel PiS, POPiS etc

z zemsty zdelegalizuja akwarystyke morska i wrociny do neonków i gupików....:)


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i slusznie, jak zobacza ile kosztuja niektore sprzety, to jak nic pod oligarchie podpadnie :)


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oligarchia jak nic i jeszcze podatek specjalny od morszczyzny :)

Jak za dobrze się powodzi to butem do gleby żeby wszyscy mieli równo, bo jak wiadomo polakom nie o to chodzi żeby mieć dobrze tylko żeby sąsiad nie miał lepiej :)

Zgodze się że za bardzo nie ma na kogo zagłosować. PO przesadził przez te ostatnie 2 lata z nic nierobieniem i nic niewtrącaniem się do rządów.

Niestety wygra PiS, jedyne co dobre to szansa że LPR i samoobrona nie wejdą do sejmu. Na PiS na pewno nie zagłosuje. Z braku opcji zagłosuje na PO i bede miał nadzieje że w końcu się zbiorą razem z PiSem i zaczną normalnie prowadzić ten kraj, bo takiej szopki jak podczas tej kadencji to jeszcze nie było.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiS czy PO czy inne wynalazki, niech cos probuja, jednego tylko nie zrozumiem - jak to sie stalo, ze dwie osoby - Kurski i Ziobro dalej zajmuja sie polityka, ze ich jeszcze nikt nie wyniosl z tego sejmu. Strawie wszystkich, nawet kaczki, ale tak zaklamanych, wstretnych, gnidowatych, bez honoru facetow nigdy. pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, Szymon czy ty chcesz zeby cie na sybir zesłali?! :) :) :)

Pisz tak więcej to w Egipcie na emigracji będziesz musiał zostać :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon zaklamanych to jest w polskiej polityce troche wiecej niz dwoch :) Paru jest takich ze tych dwoch to im jeszcze do piet nie siega.

Chociazby dzisiaj: nagle okazuje sie ze Miller i Lepper to kumple :) a jeszcze nie zapomnialem jak sie wyrazal Lepper o rzadzie Millera i vice versa. Ale jakos przed wyborami wszyscy politycy zdja sie wierzyc w zbiorowa amnezje wyborcow.

Podejrzewam ze Tusk gdyby nie mial innego wyjscia to tez by sie z Lepperem skumal, zreszta kto wie czy sie juz czasem w kuluarach nie skumal, podobno prywatnie poslowie PiS i PO pija zdrowo ze soba wodke i wznosza toasty w stylu: "My swoje przystawki zjedlismy, teraz wy zjecie swoje i bedzie jak w USA: tylko dwie duze partie, raz wy raz my. Wypijmy za USA!" :)

Wszyscy sa rowno zaklamani, od lewa do prawa. I nie tylko w Polsce.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale w stanach wiadomo która partia jakie ma pogłady i w którym kierunku będzie rżadzić (fakt ze też niewielki wybór ale przewidywalny)

U nas układ jest taki, ze jeśli jakaś partia nie bedzie mieć zdecydowanej większości to i tak nic nie bedzie w stanie zrobić.Nawet jakby chciała.

nowa partia oznacza ze znowu bedzie bój przy korycie zeby szwagier został prezesem czegoś tam. Moze powinnam głosowac na PIS .:Dozingoff


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ludziska jaką wy macie krótką pamięć :)

- pisiurakowate czasy są takie jakie są, ale niech się zgłosi ten, który uważa że za millerowo-belkowych czasów było lepiej.

Módlmy się o to, zeby PO lub PIS zdobyło 50% parlamentu - to dla nas jedyne rozsądne wyjście. Albo nas dojadą do końca albo nas uszczęśliwią. ALE COŚ ZROBIĄ.

Wydaje mi się iż te gnidowate LPRy, Samoobrony czy inne LIDy to nasz najwięszy problem. Dlatego ja pójde głosować na tego, który ma największe szanse wygrać i totalnie mnie wali, czy będzie to pis czy PO - ktoś wreszcie musi rządzić sam.


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilsudski byl sam a ten jest we dwoch!


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.