Skocz do zawartości
dany

Propagacja Krakow

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma ktos z Was moze nr tel do chlopakow z propagacji z Krakowa? nie moge sie do nich dodzwonic na podany na ich stronie nr telefonu.

Z gory dzieki


130x70x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Byłem wczoraj w Krakowie dodzwoniłem się bez problemów, natomiast problem pojawił się w momencie gdy chciałem odwiedzić Propagacje, usłyszałem odp. że nie tym razem że nie są przygotowani, więc skorzystałem z usług francuzów ( cokolwiek to znaczy :))

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek z propagacji jest ok a jak nie mógł to pewnie nie mógł, za każdym razem jak się kontaktuję czy też jestem w Krakowie nie ma żadnych problemów z kontaktem czy też wizytą


DEXA /jacekdl@o2.pl/ GG 3977 niestety na razie www.papierline.pl

moja mała galeria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji, chciałbym zapytać włąśnie o ta hodowle korali w Krakowie. Czy ktoś już tam jakies SPS'y kupował? Jak z kondycja tych korali? Mieszkam na drugim końcu Polski no i radczej narazie do Krakowa się nie wybieram tak wieć zamawiałbym cos przez telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze robiłem u nich zakupy osobiście, z nosem przy szybie ale nie sądzę żeby trzeba się niepokoić o jakość towaru wysyłanego na drugi koniec kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszysko weź pod uwagę ile czsu będzie jechać przesyłka konduktorska....


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czas podróży 13:56 min jak nie bedzie opóżnień :-), zobacze z kilkoma sztukami. Choć mieszkam 12km od naszego pieknego Bałtyku nic z SPS'ów tutaj nie kupisz :) , do samego Berlina to mam 300 km i nie ma problemu zeby sobie skoczyć pod pretekstem zakupów czegos do domu ,taką wersie usłyszała by

moja druga połowa ta ładniejsza :-). tylko że tam w niemcowie to większość korali maja z ferm i na zeovicie pędzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bralem z propagacji, na kilkanascie sps, tylko jednen padl, reklamacje uwzgledniono;

wysylka byla do szczecina;

wszystkie korale zyja do teraz :)

Grzegorz jak interesuje Ciebie szczepki SPS to mozesz podjechac do Szczecina z checia oddam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BartY :

pewnie glony im wyszły :)

z tego co mi wiadomo dużo sczepek było wysłanych do klientów i nie było specjalnego wyboru. Stąd może taka odpowiedź.

Potwierdzam to iż korale zawsze docierają w super kondycji. Rosną również pięknie.:) Poza tym bardzo miły konkretny i rzeczowy człowiek.


Zbiornik 72L, RO+DI, lampa 4*24w 2*biała 10k i 1*niebieska10k, 1*Fiji Purple, 2*Tunze 6015, grzałka EHEIM 50W, miniflotor + Eheim 3702, sól RED SEA Reef Coral Pro, skała 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.