Skocz do zawartości

Historia edycji

kali

kali

Witajcie, 

Prowadzę akwarium na kaskadach. 

Po budowie domu zostało trochę rur 3.4 cala i 16mm. 

Postanowiłem zrobić za pomocą tego co miałem  takie coś jak na filmie. Podłączone w taki sposób iż sump stoi obok akwarium i spływ prosto do sumpa.   I jest ok nie zapowietrza się lecz problem z ustawieniem stałego poziomu wody w komorze pompy by dodać dolewkę. Da się to jakoś sensownie zrobić ? 

Akwarium 150 l sump zbiornik 30 l komory w sumpie pierwsza gdzie wpada woda wysokość 25.cm ostatnia w pompie  wysokość   10 cm  

 

szkic1.jpg

kali

kali

Witajcie, 

Prowadzę akwarium na kaskadach. 

Po budowie domu zostało trochę rur 3.4 cala i 16mm. 

Postanowiłem zrobić za pomocą tego co miałem  takie coś jak na filmie. Podłączone w taki sposób iż sump stoi obok akwarium i spływ prosto do sumpa.   I jest ok nie zapowietrza się lecz problem z ustawieniem stałego poziomu wody w komorze pompy by dodać dolewkę. Da się to jakoś sensownie zrobić ? 

Akwarium 150 l sump zbiornik 30 l komory w sumpie pierwsza gdzie wpada woda 25.cm ostatnia wysokość wody w pompie 10 cm  

 

szkic1.jpg

kali

kali

Witajcie, 

Prowadzę akwarium na kaskadach. 

Po budowie domu zostało trochę rur 3.4 cala i 16mm. 

Postanowiłem zrobić za pomocą tego co miałem  takie coś jak na filmie. Podłączone w taki sposób iż sump stoi obok akwarium i spływ prosto do sumpa.   I jest ok nie zapowietrza się lecz problem z ustawieniem stałego poziomu wody w komorze pompy by dodać dolewkę. Da się to jakoś sensownie zrobić ? 

 

szkic1.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.