Skocz do zawartości
sebastian wieden

300000 litruw

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie bylemw popatrzec na akwaria bylo super jedno 100000 tysiecy litruw a drugie 300000 litruw fantastycznie zrobione ale to nic chlopaki za tydzien ide w inne miejsce tam jest potezne akwarium to co dzisiaj mialo 300000 tys litruw myslalem ze duze a kumpel muwi mi tamto jest o 8 razy wieksze albo jeszcze wiecej postaram sie pare fotek wstawic


160+80+60,bubble king 250 intern,skala 70kg,2 sztuki 6105 plus multi,zeovit,swiatlo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postaraj sie bardziej o ortografie!!!![[litruw][muwi]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trzymam za slowo z tymi fotkami :p


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja ortografia jest dobra ale ja nieposiadam polskich liter dlatego pisze tak mam niemiecka klawiature niemieszkam w polsce wlasnie prubuje z tymi fotkami ale cos niewychodzi ale napewno zamieszcze


160+80+60,bubble king 250 intern,skala 70kg,2 sztuki 6105 plus multi,zeovit,swiatlo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja ortografia jest skandaliczna :p ( nie posiadam, nie mieszkam, Polsce, probuje, nie wychodzi, na pewno) da się napisać bez polskicch liter. Brak przecinków, dużych liter...

...ale jeśli Twój kontakt z językiem polskim pisanym jest sporadyczny (zamieszkanie, wykształcenie, praca itp) to wybaczamy. Oczywiście każdemu, nawet tym, którzy niedawno zadawali maturę z polskiego, zdarzają się literówki i błędy. Mnie zwłaszcza jak piszę na klawiaturze, ręcznie to jakoś rzadko.

Czekam na interesujące zdjęcia.


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisałam, że zdarzaja mi sie literówki :p


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:winkTMK (próbuję) -pisz poprawnie ,jeśli już komuś zwracasz uwagę:p (zdawali maturę):p


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ darekkuku "próbuję" jest poprawnie napisane :p

Nigdy nie zwracam uwagi komuś na błedy. Po pierwsze nie jest to mile widziane na forach (niektóre mają to nawet w regulaminie), po drugie każdemu się może zdarzyć.

Niemniej, jeśli ktoś pisze, że ma dobrą ortografię, a w trzylinijkowym poście jest kilkanaście(!) błędów to już przesada. I wcale nie chodzi o polskie litery.

Nie ja przyczepiłam się do ortografii. Obejrzyj wątek jeszcze raz. Ja tylko skomentowałam stwierdzenie, że jest to poprawnie napisane. Pisałam wyżej, że rozumiem - nie każdy ma ciągłą styczność z pisanym słowem polskim i zwłaszcza jak mieszka stale za granicą wystarczy, aby przekaz był zrozumiały.

Myślę, że koniec tych ortograficznych dygresji, zajmijmy się czekaniem na fotki:)


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na to konto:drink:wink , a Ty "sebastian wieden" nie ociągaj się z tymi fotkami:)


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ darekkuku

Ja to rozumiem,że ich nie widzę- naraziłam się i to zemsta;) ale Ty?


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... czyżby rogatnica chciała ci dać buzi :p;):p:):p;):p

pozdr. i czekamy na więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... może jakiś całokształt. taka fotka z dalsza by nie zaszkodziła. :p:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.