Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

7 godzin temu, Ariel napisał:

Piszesz bo masz a co z ludźmi co nie mają gdzie postawić ?. Jeszcze dodaj skoki napięcia bo rząd nic nie robi ani w PL , ani w DE. 

Również korzystam z likwidacji baniaków. 

Takie inwestycje trzeba najpierw przemyśleć, i potem działać . Bo teraz to kpina . 

Gadałem z ludźmi co pracują w największej firmie w DE co chodzi o prąd i jeśli w Berlinie wymieni się auta na elektryczne w 1/3 to zgaśnie światło. 

 

Co do skoków napięcia to ze naszym bantustanie instalacje przesyłowe wyglądają jak wyglądają to inna kwestia. Ja mam ten plus ze mieszkam na osiedlu o różnorakiej zabudowie paneli jest stosunkowo mało także prąd co oddaje zużyje sąsiad. Problem zaczyna się ja nowych osiedlach domków pod miastem, gdzie każdy dom z panelami, a ludzi w dzień jak produkcja największa w domach nie ma. 

sith114

sith114

7 godzin temu, Ariel napisał:

Piszesz bo masz a co z ludźmi co nie mają gdzie postawić ?. Jeszcze dodaj skoki napięcia bo rząd nic nie robi ani w PL , ani w DE. 

Również korzystam z likwidacji baniaków. 

Takie inwestycje trzeba najpierw przemyśleć, i potem działać . Bo teraz to kpina . 

Gadałem z ludźmi co pracują w największej firmie w DE co chodzi o prąd i jeśli w Berlinie wymieni się auta na elektryczne w 1/3 to zgaśnie światło. 

 

Co do skoków napięcia to ze naszym bantanie instalacje przesyłowe wyglądają jak wyglądają to inna kwestia. Ja mam ten plus ze mieszkam na osiedlu o różnorakiej zabudowie paneli jest stosunkowo mało także prąd co oddaje zużyje sąsiad. Problem zaczyna się ja nowych osiedlach domków pod miastem, gdzie każdy dom z panelami, a ludzi w dzień jak produkcja największa w domach nie ma. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.