Skocz do zawartości

Historia edycji

MarcinH

MarcinH

16 godzin temu, R3BEL napisał:

W wersji V2 takiej możliwości nie ma, a o nowej wersji urządzenia nic nie wiadomo. Z najtańszych opcji pozostaje koledze chyba tylko Jebao Doser 2.4 (posiada WiFi i wyświetlacz ale bez dodatkowych opcji pomiarów) lub 3.4 (też z WiFi ale bez wyświetlacza i innych opcji)

Pisałem do firmy Aqua-Trend odnośnie wifi w ich urządzeniach i otrzymałem odpowiedź, że pracują nad nowym urządzeniem dozującym typu smart, który pojawi się w sprzedaży za kilka miesięcy czyli nie będzie raczej modułu rozszerzającego funkcję obecnych urządzeń np. o wifi. A co do urządzeń dozujących Jebao czy ktoś może coś więcej powiedzieć o modelu Jebao MD-4.4  bo w necie niema o nim za dużo. Rozumiem, że im wyższy nr tym nowszy i bardziej zaawansowany model? 

MarcinH

MarcinH

3 godziny temu, R3BEL napisał:

W wersji V2 takiej możliwości nie ma, a o nowej wersji urządzenia nic nie wiadomo. Z najtańszych opcji pozostaje koledze chyba tylko Jebao Doser 2.4 (posiada WiFi i wyświetlacz ale bez dodatkowych opcji pomiarów) lub 3.4 (też z WiFi ale bez wyświetlacza i innych opcji)

Pisałem do firmy Aqua-Trend odnośnie wifi w ich urządzeniach i otrzymałem odpowiedź, że pracują nad nowym urządzeniem dozującym typu smart, który pojawi się w sprzedaży za kilka miesięcy czyli nie będzie raczej modułu rozszerzającego funkcję obecnych urządzeń np. i wifi. A co do urządzeń dozujących Jebao czy ktoś może coś więcej powiedzieć o modelu Jebao MD-4.4  bo w necie niema o nim za dużo. Rozumiem, że im wyższy nr tym nowszy i bardziej zaawansowany model? 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.