Skocz do zawartości

Historia edycji

Laszek

Laszek

Akwarium w momencie transformacji wygląda tak. Postaram się raz na miesiąc dać aktualizacje w postaci filmiku. Nie umiem robić dobrych zdjęć. Te bąbelki na filmie to jest powietrze z odpieniacza. Nie mam sumpa i tak się rozchodzi, na żywo tak to mocno nie wygląda. 

Nie dodałem na piczątku wątku akwarium 577 litrów.. Obecne zużycie kh około 500ml na dobę.  Z czasem powinno spadać z ubywaniem koralowców. Cóż chyba tyle, mam jeszcze wiele do przemyślenia ale jest czas.

Wyleciał pojemnik z wapnem sodowanym na CO2.

Pozdrawiam

 

 

Laszek

Laszek

Akwarium w momencie transformacji wygląda tak. Postaram się raz na miesiąc dać aktualizacje w postaci filmiku. Nie umiem robić dobrych zdjęć. Te bąbelki na filmie to jest powietrze z odpieniacza. Nie mam sumpa i tak się rozchodzi, na żywo tak to mocno nie wygląda. 

Nie dodałem na piczątku wątku akwarium 577 litrów.. Obecne zużycie kh około 500ml na dobę.  Z czasem powinno spadać z ubywaniem koralowców. Cóż chyba tyle, mam jeszcze wiele do przemyślenia ale jest czas. Pozdrawiam

 

 

Laszek

Laszek

Akwarium w momencie transformacji wygląda tak. Postaram się raz na miesiąc dać aktualizacje w postaci filmiku. Nie umiem robić dobrych zdjęć. Te bąbelki na filmie to jest powietrze z odpieniacza. Nie mam sumpa i tak się rozchodzi, na żywo tak to mocno nie wygląda. 

Nie dodałem na piczątku wątku akwarium 577 litrów.. Obecne zużycie kh około 500ml na dobę.  Z czasem powinno spadać z ubywaniem koralowców. Cóż chyba tyle, mam jeszcze wiele do przemyślenia ale jest czas. Pozdrawiam

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.