Jump to content

Laszek

Klubowicz
 • Content Count

  191
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Przemyśl

Recent Profile Visitors

628 profile views
 1. Normalnie kładłem na piachu. Jedna jest bez bo cyrkulacja wywiała. W między czasie stwierdziłem że wyrzucę jeszcze acroporę tumidę i montiporę digitatę stalową i trochę drobnicy. Wysłane z mojego LM-X525 przy użyciu Tapatalka
 2. Poszła do wanny, żeby spłukać tkankę. Wyschnie to na meble. Ostatnio kilka okazów oddałem. Więc miejsce jest.
 3. Właśnie wyleciała montipora capricornis czerwona i stalowa digitata. Nie obyło się bez połamania w pobliżu innych korali żeby wyciągnąć. Prawie 30x22 cm zrobiło się miejsce.
 4. Spsy to po dojrzeniu zbiornika. Tak z 2-3 miesiące.
 5. Jak dasz spsy i się przyjmą to zobaczysz będzie moment
 6. Fajnie. Tylkonta ostatnia półka zobaczysz że jest trochę za wysoko. Jak obsadzisz koralami i zaczną ładnie rosnąć nie będą miały miejsca na rozwój.
 7. Z tych ryb co miałem przed ospą i te co mam obecnie nigdy nie drażniły. Jedynie żółta gąbka jedną tridacne obrasta. To wtedy jak całą obrośnie to czyszczę szczoteczką do zębów. 2 leżą na piasku jedna na szkle.
 8. Kupiłem jakieś 5-6 cm. W sumie 4 sztuki. 2 niebieskie i 2 z pomarańczowymi wstawkami. Ta ze zdjęcia zeszła mi po paru miesiącach nie wiadomo czemu. Wszystkie stały obok siebie. Jak wyciągnąłem to był tylko śmierdzący glut i żadnych wieloszczetów czy czegoś innego. Na początku karmiłem mikroplanktonem czy inną drobnicą wstrzykując nad nimi. Teraz mają od 8-10 cm wogóle od ponad roku nie karmię ich specjalnie. Nic się nie stało im jak padł mi kh lab i kH spadło do 4.1 Też nic się nie stało jak Ca miałem prawie 700 i jak miałem 260. Co któryś dzień wrzucam na noc jakieś planktony czy pokarmy dla filtrujących - mrożonki. Obecnie mam 3 tridacny. Wysłane z mojego LM-X525 przy użyciu Tapatalka
 9. Ja używam do podniesienia NO3 - saletry potasowej (KNO3).
 10. Trochę pustawo jak na taki okres. Ale niektóre rodzynki cudne.
 11. Na te grzybki dobry jest głodny henio. Ale na odpowiedni litraż.
 12. Harlequin fajna krewetka. u mnie w baniaku jedna daje radę.
 13. Miałem obie. Zdecydowanie chrysus.
 14. U mnie zawsze bo wyjęciu dużego korala skała która była pod nim biała tak później wyglądała. Do czasu oczywiście. Korale chwila moment zarosną skałę i będzie po problemie. [emoji4] Ciężko przy tej ilości korali ustawić cyrkulację, żeby w każdym miejscu pasowało. Albo za słabo albo za mocno, z reguły za słabo.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.