Jump to content

Laszek

Klubowicz
 • Content Count

  268
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Przemyśl

Recent Profile Visitors

1409 profile views
 1. Sycony pojawiają się często w ciemnych miejsach i są to gąbki pożyteczne.
 2. Ma być czysta biel i po kłopocie z kolorami. Tak jak z NO3 czy pokaże 25 czy 50 bez znaczenia, trzeba zbijać nie doczytałem że bez odpieniacza, ja tam zadowolony byłem ze scrubbera, w zimie widać było jak pojemnik zmienia kolor w 2 tygodnie cały w lecie ponad 2 miesiące.
 3. Nie rozumiem po co na siłę walczysz z tym pH. Ja na testach też miałem nawet 7.6 do 7.8. bez stresu zamontuj scrubber CO2, ja u siebie miałem zrobiony z wkładu na żywicę do filtra z osomozy. 30zł i po krzyku. Akwarium musi się rozbujać, a narazie bardziej bym się skupił na NH3 i NO2, to ze ryby miały płetwy pogryzione to nie oznacza że się biły, robactwo przez noc moze wiele zrobić, a nwet krab mógł podgryzać martwe już ryby.
 4. Pewnie że się da bez sumpa, sam tak jadę już 7 rok strzelił, 5.5 roku spsy, teraz przerzuciłem się na miękkie po wymianie 2/3 skały. Bedę obserwował. A i zbiornik mam 577l.
 5. Laszek

  Ślimaki osiadłe

  Ma ktoś link do tego filtra z filmiku?
 6. Proszę o zamknięcie wątku.
 7. Szkoda że aktualizacji nie ma. Jeżeli chodzi o podmiany to jak często i w jakiej ilości były robione? Bo domyślam się że dodatkowa suplementacja przy spsach jest?
 8. Temat nieważny, szyba 40mm xD
 9. Laszek

  Cięcie goniopory

  Też tak robiłem, później płukanie w wodzie. Innym razem już kupiłem małego dremela i cieniutkie tarcze.
 10. Witam poszukuję pompy cyrkulacyjnej do szyby 30 mm, znalazłem na internecie do 27mm. Moze coś przeoczyłem.
 11. Minęła doba, kręci jak szalony
 12. Skleiłem super glue co miałem pod ręką o tej godzinie, teraz będę szukał zapasowego. Od 30 minut chodzi, na razie na biegu 1 z 8.
 13. Witam, przy myciu chciałem strzepnąć wodę z wirnika igiełkowego i my wyleciał z ręki i pękł. Pytanie czy da się to jakoś na szybko do czasu zamówienia nowego skleić? Wirnik jest plastikowy z pompy deltec dcc2 z odpieniacza deltec mce 601. Wysłane z mojego V2110 przy użyciu Tapatalka
 14. Boyu maelstrom striker - używam model 10l/h od roku i zero problemów.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.