Skocz do zawartości

Historia edycji

MarcinH

MarcinH

Witam, niestety po dwóch miesiącach po terminie umownym, przed dowozem (na szczęście na moją prośbę) otrzymałem zdjęcie mojego akwarium (160 cm x 60 cm x 50 cm). Okazało się, że jest inne niż zamawiałem. Brak komina zewnętrznego, brak czarngo lacobelu z tyłu, korona z czarnego locabelu nie jest koroną tylko szkłem naklejonym na wyższym akwarium, czyli nie pełni rolę korony tylko zakrywa część akwarium. Nie tego oczekiwałem i nie to zamawiałem. Dodatkowo sama pseudo korona zakrawa za dużo toni wodnej i nie zakrawa jak oczekiwałem akwaria od góry bo kończy się równo z nim. Jak się wklei grzebień to woda, tafla,  będzie z jakieś co najmniej 5 cm w w środku wysokości korony, porażka, rybki będą zasłonięte przez koronę. Mam też pytanie o wzmocnienia podłużne czy powinny być od szyby bocznej do bocznej? Nie będą powodować naprężeń na szybach bocznych a w konsekwencji ich pęknięcia? Akwarium 3 razy OW. Jeszcze jakieś uwagi? Pytam bo będę musiał podjechać do firmy bo czuję, że bez kolejnej wizyty się nie obędzie. Sorki za kiepskie zdjęcie ale dostałem tylko 1 takiej sobie jakości smsem.

Pozdrawiam Marcin 

20221103_163724.jpg

MarcinH

MarcinH

Witam, niestety po dwóch miesiącach po terminie umownym, przed dowozem (na szczęście na moją prośbę) otrzymałem zdjęcie mojego akwarium. Okazało się, że jest inne niż zamawiałem. Brak komina zewnętrznego, brak czarngo lacobelu z tyłu, korona z czarnego locabelu nie jest koroną tylko szkłem naklejonym na wyższym akwarium, czyli nie pełni rolę korony tylko zakrywa część akwarium. Nie tego oczekiwałem i nie to zamawiałem. Dodatkowo sama pseudo korona zakrawa za dużo toni wodnej i nie zakrawa jak oczekiwałem akwaria od góry bo kończy się równo z nim. Jak się wklei grzebień to woda, tafla,  będzie z jakieś co najmniej 5 cm w w środku wysokości korony, porażka, rybki będą zasłonięte przez koronę. Mam też pytanie o wzmocnienia podłużne czy powinny być od szyby bocznej do bocznej? Nie będą powodować naprężeń na szybach bocznych a w konsekwencji ich pęknięcia? Akwarium 3 razy OW. Jeszcze jakieś uwagi? Pytam bo będę musiał podjechać do firmy bo czuję, że bez kolejnej wizyty się nie obędzie. Sorki za kiepskie zdjęcie ale dostałem tylko 1 takiej sobie jakości smsem.

Pozdrawiam Marcin 

20221103_163724.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.