Skocz do zawartości

Historia edycji

katani

katani

1 godzinę temu, MarcinH napisał:

w kominie 3 otwory pod hydraulikę 40 mm

To jest tragedia. Robisz akwarium 700l na hydraulice 25mm. Będziesz płakał na parametry i plagi.

EDIT: Nie doczytałem. Myślałem, że otwory będą miały 40mm. Otwory pod hydraulikę 40mm powinny mieć: Wymagana średnica otworu w szkle 54-61mm.

https://twistman.eu/pl/p/ASZ-Przelot-przez-szklo-srubunek-VDL-40-mm-KWKZGZ/108

1 godzinę temu, MarcinH napisał:

Reszta korony od 10 do 12 cm, będzie wystawać ponad zbiornik, więc robi się 70 cm do dna.

mam akwarium głębokie 65cm, 193cm wzrostu i łapy jak orangutan. Do operacji w akwarium czasem trzeba włożyć rękę po pachy. 10cm więcej to znaczy, że nie sięgniesz dna z przodu, a co dopiero jakiekolwiek operacje z tyłu. Musisz zrobić przód demontowany.

katani

katani

1 godzinę temu, MarcinH napisał:

w kominie 3 otwory pod hydraulikę 40 mm

To jest tragedia. Robisz akwarium 700l na hydraulice 25mm. Będziesz płakał na parametry i plagi.

1 godzinę temu, MarcinH napisał:

Reszta korony od 10 do 12 cm, będzie wystawać ponad zbiornik, więc robi się 70 cm do dna.

mam akwarium głębokie 65cm, 193cm wzrostu i łapy jak orangutan. Do operacji w akwarium czasem trzeba włożyć rękę po pachy. 10cm więcej to znaczy, że nie sięgniesz dna z przodu, a co dopiero jakiekolwiek operacje z tyłu. Musisz zrobić przód demontowany.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.