Skocz do zawartości
darekkuku

jaki internet?

Rekomendowane odpowiedzi

dla tych co nie lubia tego "dziecka szczescia" , moze to wam poprawi humor ...

http://www.billgatesisdead.com/ :p:):p:P:D

strona stara jak swiat i swego czasu byla skandalem.

alef, ja tam nie wiem czy on ma jaja czy nie. ale na pewno stac go na dobrych specow od wizerunku, sztuki prezentacji etc etc i dobrze wiedzial jaka reakcja bedzie najlepsza, tym bardziej , ze to nie pierwszy raz sie zdarzylo...


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisywałeś co sądzisz o mnie i o moim MACu :p, czepiania się MACa było dużo zresztą nie tylko MACa - jakieś BMW było po drodze :p więc nie pisz mi teraz, że pisałeś tylko o mojej deletanckiej postawie.

Wg Ciebie jestem dyletantem i czymś (kimś) tam jeszcze - OK. Twoja opinia mnie nie obchodzi. Ja natomiast wyrobiłem sobie własną o Tobie i nie tylko ja. Przez takich pieniaczy jak ty kilka osób przestało tu pisać na forum, a szkoda bo wiele by wnosiły do rozmów tu prowadzonych.

@kaziko, do sądu nie mam zamiaru iść by toczyć jakieś boje - wogóle co to za pomysł? Coś widzę, że PISowskie podejście masz do pewnych spraw. Z mojej strony temat jest zakończony.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz @kaziko - i tak zostałeś PISiurakiem :p) Lepiej już nic nie gadaj bo ci rebcio będzie kazał robić zdjęcia swojego akwarium :p)

@rebciu - gdybyś ty był kolejną osobą, która przestaje pisać na tym forum to wielu ludzi by to bardzo ucieszyło (mnie także).


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
alef :

Lepiej już nic nie gadaj bo ci rebcio będzie kazał robić zdjęcia swojego akwarium :p)

Co to za bełkot?

@alef weź zrób sobie ołtarzy z wizerunkiem Twojego bogatego idola i trzepnij się nim w łep :p Niedoczekanie Twoje abym przestał tu pisać - wręcz przeciwnie będziesz wiedział jak Cię bardzo mocno polubiłem:D:D:D

@kaziko bez urazy ale po co od razu te sądy?


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego często nie pisze na forum bo niektórym wszytsko przeszkadza, a nie będe na nikogo wskazywał palcem:D


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co pytał autor wątku, bo już nie pamiętam? :p :drink


"PS.Wszystko co mowie jest mojš własnš opiniš i nikogo nie zmuszam by się z niš zgadzał. Nigdy nie bój sie robić tego czego nie umiesz. Pamiętaj ""Arka"" była zbudowana przez majsterkowicza. Profesjonali?ci zbudowali ""Tytanik"""

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SYNEK ..chcialbm byc koncowka Twego palca ...tk jak i reszty formuowiczow:

ja zdobywam wiedze dzieki wam ...juz nie chodzi o ukwial krory poszedl do smieci ......reef shop i ja urzywamy tej samej soli ....aklimatyzacja u mnie w zbiorniku byla ponad trzy godzinna wiec nie rozumiem tego co sie z nim stala .....jednakowa sol ....podibne parametry wody a jednak

.................zabilem ukwiala nie majac pewnosci czy dobrze robie `

w kazdym nastepnym przypadku bzachowam sie podobnie , lecz nnnnie wiem cZy odwaze sie na ukwiala ponownie

(teraz wiem .....rozpada sie lub jest rozszarpany ......---wywalic )

ale moze w on=bu wypadkach to stworzejnie przezyje/???


225l+60l sump,6x39W T5,OR 3500,2xMarea 3200,Beast 400p,sterownik skalar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alef - dzieki Bogu to sami decydujemy, kiedy i co i czy wogole napiszemy tutaj cos. Szkoda, ze skasowales posty, bylaby przynajmniej swiadomosc, ze dyskutuje sie z facetem z jajami a nie z cipka. Pozdro


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jaja ,coś nie tak z tym forum czy co?:drink pytałem o internet, a kończy sie na dyskusji nt wyższości Święt Wie........ i jeszcze kol. "jamnik" opisuje jak zamordował ukwiała . ALE JAJA:D:D:D:drink


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szymon - jak myslisz ? dlaczego skasowalem posty ??


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rebciu : moge wiele wybaczyć, ale to, że ktoś mnie to PiSdy przyrownuje to kuźwa przegiecie :p(. ja te Twoje glony wywalam ze swojego akwa do sracza, w tej chwili kolego, o ... :p juz poplynely... a fosforany wole juz gołymi rekami wyciągać :p(

@Jamnik : zbyt wymagajacego ukwiala kupiles do swojego akwa :con . trzeba bylo wziac quadricolora.

@alef : pokasowales posty i teraz za wuja nie wiem o co chodzi w tej dyskusji :drink


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kazik - zrobila sie pyskówka - ktoś napisal ze to nie miejsce na takie rozmowy (i mial racje) wiec skasowalem liczac na to ze rozmowca zrobi to samo. Taka moja mala pomylka co do rozmowcy.

A chodzi wlasnie o modem do laptopa :p


"""All you need in this life is ignorance and confidence, and then success is sure"" - Mark Twain"

160L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak darek juz wiesz co kupisz?:p:):p;) maca czy pc-te?:p:):Dczy moze jeszcze cos innego?ja proponuje jakas satke na dach auta:D:D:D:D

to tak dla rozluznienia atmosfery...


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kaziko przepraszam za te "PISowskie podejście do pewnych spraw". Chodziło mi o te sądy bo po co z nimi wyskakiwać przy jakimś off-topicowym temacie. Wystarczy napisać, że Twoim zdaniem piszę bzdury i sprawa załatwiona. Glony po co wyrzucałeś? Przecież one nic złego nie zrobiły.

@alef - Nie widzę powodu aby kasować swoje posty tym bardziej, że widzę autora wątku w świetnym humorze :p Jeśli administrator lub moderatorzy stwierdzą, że nastąpiło przegięcie to topic zostanie wyczyszczony lub zablokowany. Jeśli spodziewałeś się czegoś po mnie to pewnie kolejnego dyletanctwa, szpanerstwa i szyderstwa - przyznaj się. Jeśli w przyszłości będziesz chciał coś ze mną ustalać to to ustal na priv. lub w danym wątku


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rebciu :

@kaziko przepraszam za te "PISowskie podejście do pewnych spraw". Chodziło mi o te sądy bo po co z nimi wyskakiwać przy jakimś off-topicowym temacie. Wystarczy napisać, że Twoim zdaniem piszę bzdury i sprawa załatwiona. Glony po co wyrzucałeś? Przecież one nic złego nie zrobiły.

@Rebciu:

a w ktorym miejscu ja cos sadzilem ?

a tym glonom i tak od poaczatku źle z oczu patrzyło...

@DarekN : trzeba było od razu mowic, ze chcesz samochod kupic a nie laptoka. mam kolege, ktorego szwagier ma znajomego. w toruniu robi mercedesy sciagane z niemiec, calkiem dobrze robi i tanio. jak cos to mów, skontaktuje Cie.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"kaziko" od dziś jesteś moim idolem!!!:drink:drink:drink ALE JAJA:D:D:D


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kaziko ja pisalem o darekkuku czy juz wie co chce?czy juz cos wybral czy moze jednak zastanawia sie czy nie sprzedac pc-eta i przejsc na iphona:D:D:D:D


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kaziko :

...Rebciu masz dowod na temat Gatesa? jestes w stanie cos udowodnic przed sadem ? zakladam , ze nie. ...


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy Wy macie po 3-5 lat? Kłócicie się jak dzieci w piaskownicy o to kto kto komu zabrał szufelke czy też kto ma większą/ładniejszą, miałem się nie wtrącać, ale.... nie podoba mi się to troche. Najpierw jeden wyjeżdza drugiemu a teraz trzeci tez temu drugiemu:/ Chłopy coś jest nie tak, najlepiej jak każdy zanim coś napisze/odpowie niech przeczyta post poprzedniej osoby min. dwa razy(jak mówi mój tato:"zanim coś zrobisz przemyśl to dwa razy"). Bo cała ta kłótnia zaczęła się praktycznie od złej interpretacji:/ @kaziko chodzi Ci o tzw. spagetti ? bo moim i nie tylko moim zdaniem nie ma aktualnie nic lepszego do refugium....ale cóż.....po co kierować się tym co mówią inni lepiej tworzyć własne trędy. Napewno teraz na mnie posypią się różne opinie, ale cóż, ale pisze jak to wygląda z boku


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rebciu : no kolego, to mocne nadużycie , semantyczne.

ja nie sadzilem tylko pytalem czy masz cos do przedłożenia sądowi.

masz czy nie?

@Darekn: zdecyduj sie chlopie co Ty w koncu chcesz, sprzedac czy kupic ?

@Darekkuku: spox, spox, autografy później.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SYNEK: a moze zacznij od poczatku dwa razy powoli i wyraźnie. o co Ci właściwie chodzi ? :drink

ps. bo mam wrazenie, ze kompletnie nie zauwazyles, ze conajmniej 3/4 uczestnikow dyskusji w tym lekko świrnietym wątku robi sobie jaja.

ps.2. niech podniosą rękę Ci ktorzy myślą , że wywaliłem glony do sracza, no śmiało chłopaki, śmiało, nie ma co sie wstydzić.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.