Skocz do zawartości
Robert K

Moje akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

Trzy miesiące po przeprowadzce ze zbiornika 700 litrowego , zdjęcie robione przez kolege który dopiero co nabył aparat bo taki jeden gamoń:p z forum nie moze znaleść czasu by wpaść i zrobić profesjonalne zdjecie więc przepraszam za niedociągnięcia .Podziekowania dla Krzysia Tryca , Andrzeja i Łukasza za doradzanie i cierpliwość .

p30810ea1.jpg


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz może jakieś zdjędcie całości, chociaż po tym kawałku już widać, że jest ciekawie i to bardzo:D Bardzo mi się podoba:)


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super !!! zaraz jestem u ciebie (oczywiście żart do 20 listopada ) pozdrawiam


500l +250 sump Odpieniacz BK 200 supermarine pompa Deltec 5250 cyrkulacja tunze 2x6105 + mulitcontroler oświetlenie Giseman Spectra 2x250W E40 HQI+4x54W T5 reaktor KZ S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety fotki całego zbiornika nie zabardzo wyszły a znając ostre języki niektórych forumowiczów nie zamierzam dawać im pożywki , ale mam nadzieje że uda mi namówić się kogoś kto umie robić zdjecia akwariów na jakąś sesyjke.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Szymon , Twojego zwierzaka przywioze w poniedziałek do Czarka a wracajac z nurkowania zabierzesz go sobie do domu .


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baniak niczego sobie ale... muszę się do czegoś przyczepić :p - jak dla mnie za dużo refleksów na tylnej ściance :p

a tak poważnie - tak jak już Ci mówiłem niesamowita metamorfoza w ciągu tych 1,5 miesiąca jak go widziałem - chyba jakiś transport z Indonezji na własną rękę zorganizowałeś:wink


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robert K :

Dzieki Szymon , Twojego zwierzaka przywioze w poniedziałek do Czarka a wracajac z nurkowania zabierzesz go sobie do domu .

oki, wezme boxa, Pozdrowki


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super akwarium,wpraszam sie na ogladanie:D.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i typowe pytania:

co dozujesz? Jakie swiatlo? Reszta sprzetu...

Fajny wymiar baniaka, wogole ekstra:) Gratuluje


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej zmieniające sie akwariu jakie znam oczywiście pozytywnie . Zmiana akwarium od wielkich "mięczaków " po szybko rosnące i ładnie wybarwione Sps-y.

Ja się przyczepie do tego co zwykle , zbiornik ustawionty jak każdy pod Sps-y (płaskie połki skalne) wrażenie robić będzie za pół roku. Ale korale super sie rozwijają , pochwal się lepiej swoim systemem filtracji bo to jeden z najwygodniejszych jakie widziałem.

Gratulacje Robercie , dowal więcej żółtych ryb , bo dodatkowy Gobiodon okinawe to chyba ciut mało hehe

Pozdrawiam

Łukasz


zbiornik 180x65x60 10x80W Powermodul 4 kanaly ściemniany.. Odpieniacz Bubble King 250 internal. Dozownik Grotech x7, Pompy obiegowe 2x OR 3500, Pompy do ruchu wody Tunze TS12 i TS7, Uzupełnianie wody Niveumat. Chłodzenie Teco Tr 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lukaszkur :

Gratulacje Robercie , dowal więcej żółtych ryb , bo dodatkowy Gobiodon okinawe to chyba ciut mało hehe

Pozdrawiam

Łukasz

Bo żółte ryby łatwiej się łapie !!! a skoro w pewnym sklepie trzeba sobie samemu rybki łapać to jakoś tak wyszło :p


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert

Normalnie przeleciales Malysza:yes

Gratulacje!!!!!!!

Ps: pisz o filtracji....


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz o akwa i sprzęcie .

Wymiary zbiornika: 200dłu,80szer,65wys ,szkło 12mm opti, dwa narożne kominy a i mówiąc szczerze decyzja o wymiane na taki zbiornik zapadła po wizycie u Andrzeja i namowach Łukasza .Sump: 150dłu,70szec,45wys zrobiony na wzór sumpów Łukasza .Światło :3x150HQI + 8 X t5 .Cyrkulacja na pompach TUNZE 2x12tyś , 1x6tyś + multicontroller. Hydraulika i osprzęt : spływ na 40 , na obiegu dwie pompy RD 4500 i 6500 z hydrauliką 32 : odpieniacz BK 250 : filtr DElTEC PF 509 z wkładem ROWA + węgiel .Reaktor Delteca , mikser AM .Mikroelementy A,B,C + Vitamino dozowane pompami GROTECHA.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekny.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że stronę wcześniej :p


Zbiornik 72L, RO+DI, lampa 4*24w 2*biała 10k i 1*niebieska10k, 1*Fiji Purple, 2*Tunze 6015, grzałka EHEIM 50W, miniflotor + Eheim 3702, sól RED SEA Reef Coral Pro, skała 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby fota z pierwszego posta chciała się otworzyć to bym nie zawracał głowy. Kombinuję jak koń pod górę i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R.I.P nie wiem co ci poradzić u mnie normalnie zdjęcie sie otwiera.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba bardzo :-)


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest fakt, ze zdjecia nie oddaje tego jak zbiornik wyglada naprawde. Gratuluje Robercie, bo zbiornik masz swietny :D


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nio nio... śliczniusie !!!!! :D


" Świadomość piękna podwodnego świata jest dla dziecka pasją całego życia..."

Aktualnie pielęgnowane akwarium 1000 L

Poprzednie akwaria 500 L , 1200 L , 400 L (TOTM 02.2013 )

-----------------------------------

gallery_7726_2489_32720.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie słabe ale dalej nie moge doprosić się takiego jednego nano-gamonia by porobił fotki mojej solniczce , więc nie ktytykować .

img7011mb5.jpg


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.