Skocz do zawartości

Historia edycji

Aquaman

Aquaman

7 godzin temu, akwa144 napisał:

Nie czepiam się. Pytasz to pise jak jest. Te falowniki są za słabe na Twój zbiornik. Ja w 200l mam 2x jebao rw8 i obiegową jebao 10000. Jak bym wstawił Twoje falowniki to.. Kiepsko temat widzę. Skoro rośnie dino to znaczy że ma na czym.. Czyli osadzający się detrytus. Na piachu i skałach. Dino pojawia się w zbiornikach z niskimi parametrami bo u mnie też się pojawia. Ale jest czymane w ryzach. Np. Na makro glonach gdzie cyrkulacja jest słaba i coś zalega. Ale nigdy w miejscach z dobra cyrkulacja. A tymbardzie nie postępuje jak u Ciebie. Przeglądnij akwaria takie topowe z forum.. Chłopaki mają potężne cyrkulatory i mega lampy. I im rośnie.

?? 

Ja w 250L mam falowniki 2x4000. I to skręcone do połowy  :) Chyba, że masz same SPS-y i Ci nie szarpie miekasów. Żadnego DIno u siebie nie widzę :) "Wincyj" ślimaków albo babkę bym wrzucił.

Aquaman

Aquaman

6 godzin temu, akwa144 napisał:

Nie czepiam się. Pytasz to pise jak jest. Te falowniki są za słabe na Twój zbiornik. Ja w 200l mam 2x jebao rw8 i obiegową jebao 10000. Jak bym wstawił Twoje falowniki to.. Kiepsko temat widzę. Skoro rośnie dino to znaczy że ma na czym.. Czyli osadzający się detrytus. Na piachu i skałach. Dino pojawia się w zbiornikach z niskimi parametrami bo u mnie też się pojawia. Ale jest czymane w ryzach. Np. Na makro glonach gdzie cyrkulacja jest słaba i coś zalega. Ale nigdy w miejscach z dobra cyrkulacja. A tymbardzie nie postępuje jak u Ciebie. Przeglądnij akwaria takie topowe z forum.. Chłopaki mają potężne cyrkulatory i mega lampy. I im rośnie.

?? 

Ja w 250L mam falowniki 2x4000. I to skręcone do połowy. Więc chciałbym zobaczyć jaką masz tam pralkę w akwarium :) Chyba, że masz same SPS-y i Ci nie szarpie miekasów. Żadnego DIno u siebie nie widzę :) "Wincyj" ślimaków albo babkę bym wrzucił.

Aquaman

Aquaman

6 godzin temu, akwa144 napisał:

Nie czepiam się. Pytasz to pise jak jest. Te falowniki są za słabe na Twój zbiornik. Ja w 200l mam 2x jebao rw8 i obiegową jebao 10000. Jak bym wstawił Twoje falowniki to.. Kiepsko temat widzę. Skoro rośnie dino to znaczy że ma na czym.. Czyli osadzający się detrytus. Na piachu i skałach. Dino pojawia się w zbiornikach z niskimi parametrami bo u mnie też się pojawia. Ale jest czymane w ryzach. Np. Na makro glonach gdzie cyrkulacja jest słaba i coś zalega. Ale nigdy w miejscach z dobra cyrkulacja. A tymbardzie nie postępuje jak u Ciebie. Przeglądnij akwaria takie topowe z forum.. Chłopaki mają potężne cyrkulatory i mega lampy. I im rośnie.

?? 

Ja w 250L mam falowniki 2x4000. I to skręcone do połowy. Więc chciałbym zobaczyć jaką masz tam pralkę w akwarium :) Chyba, że masz same SPS-y i Ci nie szarpie miekasów. Żadnego DIno u siebie nie widzę :) Raczej to inna przyczyna.

Aquaman

Aquaman

5 godzin temu, akwa144 napisał:

Nie czepiam się. Pytasz to pise jak jest. Te falowniki są za słabe na Twój zbiornik. Ja w 200l mam 2x jebao rw8 i obiegową jebao 10000. Jak bym wstawił Twoje falowniki to.. Kiepsko temat widzę. Skoro rośnie dino to znaczy że ma na czym.. Czyli osadzający się detrytus. Na piachu i skałach. Dino pojawia się w zbiornikach z niskimi parametrami bo u mnie też się pojawia. Ale jest czymane w ryzach. Np. Na makro glonach gdzie cyrkulacja jest słaba i coś zalega. Ale nigdy w miejscach z dobra cyrkulacja. A tymbardzie nie postępuje jak u Ciebie. Przeglądnij akwaria takie topowe z forum.. Chłopaki mają potężne cyrkulatory i mega lampy. I im rośnie.

?? 

Ja w 250L mam falowniki 2x4000. I to skręcone do połowy. Więc chciałbym zobaczyć jaką masz tam pralkę w akwarium :) Chyba, że masz same SPS-y i Ci nie szarpie miekasów. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.