Skocz do zawartości

Historia edycji

MarcinH

MarcinH

9 minut temu, katani napisał:

Bardzo grube te połączenia porobiłeś. Ja bym podparł dodatkowo ten lewy filar dodatkowym ramieniem od środka.

Bałem się by nie pierdykło ale chyba mocno trzyma bo jak nieślismy całą konstrukcję to nic nie puściło. Konstrukcja po lewej ma z tyłu nogę co potrzymuje wszystko ale bez tego samo też stoi. Pod tą konstrukcją dałem większy kamień nie dość, że ciekawiej wygląda (wg mnie) to dodatkowo powinno zamortyzować upadek skały jakby coś puściło. Połączenia są grubsze bo w zależności od skały byłby za mały punkt styku więc trzeba było nadbudować. Robiłem bez pretów pvc bo jakoś nie widziałem tyle wiercenia w kruchej skałę. W którym miejscu dokladnie byś widział to dodatlowe ramię? Ogólnie jak oceniasz?

MarcinH

MarcinH

4 minuty temu, katani napisał:

Bardzo grube te połączenia porobiłeś. Ja bym podparł dodatkowo ten lewy filar dodatkowym ramieniem od środka.

Bałem się by nie pierdykło ale chyba mocno trzyma bo jak nieślismy całą konstrukcję to nic nie puściło. Konstrukcja po lewej ma z tyłu nogę co potrzymuje wszystko ale bez tego samo też stoi. Pod tą konstrukcją dałem większy kamień nie dość, że ciekawiej wygląda (wg mnie) to dodatkowo powinno zamortyzować upadek skały jakby coś puściło. Połączenia są grubsze bo w zależności od skały byłby za mały punkt styku więc trzeba było nadbudować. Robiłem bez pretów pvc bo jakoś nie widziałem tyle wiercenia w kruchej skałę. Ogólnie jak oceniasz?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.