Jump to content

Edit History

tomko

tomko

14 minut temu, Beti napisał:

Obyś miał racje, w salonie 8/24 :)

Jak zasyp wytrzyma miesiąc to byłoby całkiem spoko. Co do ceny tragedii nie ma, choć w sumie do mojego baniaka miesięcznie wychodziłoby 2x drożej niż sól premium do podmianek. Ale znam Twoje zdanie Beti, przyjemność musi kosztować  :P Dla porównania za 9 dych kupiłem 1kg kalkwasser Sachem, zużywam jakieś 6 g tyg. wiec ten zakup wystarczy na jakieś....... 4 lata !! Koszty produkcji wody RO do zaniedbania ;) Upierdliwość metod podobna, ale odpieniacz nie cierpi. No i odrobinę mniej Ballinga, poza tym kH stabilne co też mnie troszkę dziwi. Ale może kłopoty jeszcze przede mną. Pożywiom, uwidim. Pozdr.

tomko

tomko

13 minut temu, Beti napisał:

Obyś miał racje, w salonie 8/24 :)

Jak zasyp wytrzyma miesiąc to byłoby całkiem spoko. Co do ceny tragedii nie ma, choć w sumie do mojego baniaka miesięcznie wychodziłoby 2x drożej niż sól premium do podmianek. Ale znam Twoje zdanie Beti, przyjemność musi kosztować  :P Dla porównania za 9 dych kupiłem 1kg kalkwasser Sachem, zużywam jakieś 6 g tyg. wiec ten zakup wystarczy na jakieś....... 4 lata !! Koszty produkcji wody RO do zaniedbania ;) Upierdliwość metod podobna, ale odpieniacz nie cierpi. No i odrobinę mniej Ballinga, poza tym kH stabilne co też mnie troszkę dziwi. Ale może kłopoty jeszcze orzede mną. Pożywiom, uwidim. Pozdr.

tomko

tomko

3 minuty temu, Beti napisał:

Obyś miał racje, w salonie 8/24 :)

Jak zasyp wytrzyma miesiąc to byłoby całkiem spoko. Co do ceny tragedii nie ma, choć w sumie do mojego baniaka miesięcznie wychodziłoby 2x drożej niż sól premium do podmianek. Ale znam Twoje zdanie Beti, przyjemność musi kosztować  :P Dla porównania za 90 dych kupiłem 1kg kalkwasser Sachem, zużywam jakieś 6 g tyg. wiec ten zakup wystarczy na jakieś....... 4 lata !! Koszty produkcji wody RO do zaniedbania ;) Upierdliwość metod podobna, ale odpieniacz nie cierpi. No i odrobinę mniej Ballinga, poza tym kH stabilne co też mnie troszkę dziwi. Ale może kłopoty jeszcze orzede mną. Pożywiom, uwidim. Pozdr.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.