Skocz do zawartości

Historia edycji

pawmar

pawmar

Ja co prawda używam Saliferta, ale porównywałem kilka lat temu obie firmy i wyniki były dokładnie takie same. Już nie pamiętam dokładnie jakie to były testy, ale na pewno były to standardy No3, Po4, KH. Skala w Salifercie faktycznie jest bardziej dokładna, ale pamiętam że z Zooleka też można było wywnioskować przedział. Nie wiem czemu 99,9% akwarystów morskich psioczy na Zooleka, tak samo jak nie wiem czemu ostatecznie używam droższych Salifertów skoro polecam również Zooleki. Może się naczytałem wcześniej takich opinii że testy Zooleka są be, a inne testy są cacy i mam to z tyłu głowy, a może Salifert ma pudełko bardziej kolorowe :-D.

pawmar

pawmar

Ja co prawda używam Saliferta, ale porównywałem kilka lat temu obie firmy i wyniki były dokładnie takie same. Już nie pamiętam dokładnie jakie to były testy, ale na pewno były to standardy No3, Po4, KH. Skala w Salifercie faktycznie jest bardziej dokładna, ale pamiętam że z Zooleka też można było wywnioskować przedział. Nie wiem czemu 99,9% akwarystów morskich psioczy na Zooleka, tak samo jak nie wiem czemu ostatecznie używam droższych Salifertów skoro polecam również Zooleki. Może się naczytałem wcześniej takich opinii że testy Zooleka są be, a inne testy są cacy i mam to z tyłu głowy, a może pudełko ma bardziej kolorowe...

pawmar

pawmar

Ja co prawda używam Saliferta, ale porównywałem kilka lat temu obie firmy i wyniki były dokładnie takie same. Już nie pamiętam dokładnie jakie to były testy, ale na pewno były to standardy No3, Po4, KH. Skala w Salifercie faktycznie jest bardziej dokładna, ale pamięta że z Zooleka też można było wywnioskować przedział. Nie wiem czemu 99,9% akwarystów morskich psioczy na Zooleka, tak samo jak nie wiem czemu ostatecznie używam droższych Salifertów skoro polecam również Zooleki. Może się naczytałem wcześniej takich opinii że testy Zooleka są be, a inne testy są cacy i mam to z tyłu głowy, a może pudełko ma bardziej kolorowe...

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.