Skocz do zawartości

Historia edycji

pawmar

pawmar

Albo już z moją matematyką coś nie tak albo czegoś nie kumam... 45x45x45 to 90l a nie 75l. Siak czy owak, napisz na priv mogę Ci zrobić jakiś prosty rysunek i będziesz mieć 500zł w kieszeni ;-). Tylko określ się wstępnie czy ma być jedna komora czy kilka, czy panel z boku czy z tyłu, preferowana grubość szkła itd... Innymi słowy jakieś wstępne założenia, żeby był punkt wyjścia.

pawmar

pawmar

Albo już z moją matematyką coś nie tak albo czegoś nie kumam... 45x45x45 to 90l a nie 75l. Siak czy owak, napisz na priv mogę Ci zrobić jakiś prosty rysunek i będzie 500zł w kieszeni ;-). Tylko określ się wstępnie czy ma być jedna komora czy kilka, czy panel z boku czy z tyłu, preferowana grubość szkła itd... Innymi słowy jakieś wstępne założenia, żeby był punkt wyjścia.

pawmar

pawmar

Albo już z moją matematyką coś nie tak albo czegoś nie kumam... 45x45x45 to 90l a nie 75l. Siak czy owak, napisz na priv mogę Ci zrobić jakiś prosty rysunek i będzie 500zł w kieszeni ;-). Tylko określ się wstępnie czy ma być jedna komora czy kilka, czy z panel boku czy z tyłu, preferowana grubość szkła itd... Innymi słowy jakieś wstępne założenia, żeby był punkt wyjścia.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.