Skocz do zawartości

Historia edycji

owler

owler

Witam,

Z uwagi na spory litraż (1000l w obiegu Sól reef sal), robiąc podmianki 10% raz na tydzień lub nawet dwa gdybym się przesiadł na jakiś czas na sea salt byłaby spora oszczędność. I tak dozuję Ballinga od AF na strongach. Nawet gdyby brakowało Ca lub Mg czy czegoś innego to mogę dodać. Generalnie ostatnio zakupiłem 25kg SS i wychodzi sporo taniej a schodzi mi taki worek przez dwa miechy. Zbiornik z mieszaną obsadą. 60% SPS, 40% LPS plus ryby.

Pzdr.

 

owler

owler

Witam,

Z uwagi na spory litraż (1000l w obiegu Sól reef sal), robiąc podmianki 10% raz na tydzień lub nawet dwa gdybym się przesiadł na jakiś czas na sea salt byłaby spora oszczędność. I tak dozuję Ballinga od AF na strongach. Nawet gdyby brakowało Ca lub Mg czy czegoś innego to mogę dodać. Generalnie ostatnio zakupiłem 25kg SS o około 80-90 z taniej a schodzi mi taki worek przez dwa miechy. Zbiornik z mieszaną obsadą. 60% SPS, 40% LPS plus ryby.

Pzdr.

 

owler

owler

Witam,

Z uwagi na spory litraż (1000l w obiegu), robiąc podmianki 10% raz na tydzień lub nawet dwa gdybym się przesiadł na jakiś czas na sea salt byłaby spora oszczędność. I tak dozuję Ballinga od AF na strongach. Nawet gdyby brakowało Ca lub Mg czy czegoś innego to mogę dodać. Generalnie ostatnio zakupiłem 25kg SS o około 80-90 z taniej a schodzi mi taki worek przez dwa miechy. Zbiornik z mieszaną obsadą. 60% SPS, 40% LPS plus ryby.

Pzdr.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.