Skocz do zawartości

Historia edycji

katani

katani

Ja mam roller od paragona. Jakbym miał miejsce i kasę to bym wziął większy, bo łatwiej w nim operorwać, więcej wody się mieści i możliwe, że więcej syfu by zostawało na wacie. Do tego chętnie bym zamontował roller, w którym montuję całą rolkę, bez cięcia i przewijania na małą rolkę rollera.

14 minut temu, chris_ek napisał:

Z minusów:

- więcej miejsca zajmie w sumpie

to na pewno.

14 minut temu, chris_ek napisał:

- czy brudna rolka po dłuższym czasie zaczyna śmierdzieć?

To zależy. Ja używam włókniny od Teichpoint.de. Ta u mnie ogólnie nie śmierdzi. Rolka u mnie nie przewija się za szybko, więc włóknina obcieka nieco i nie śmierdzi, lub nieznacznie tylko przy rzowijaniu. Natomiast kiedyś na próbę kupiłem inną włókninę, i tamta wali jak z szamba, bo trzyma wodę i bakterie mają na niej używanie.

katani

katani

Ja mam roller od paragona. Jakbym miał miejsce i kasę to bym wziął większy, bo łatwiej w nim operorwać, więcej wody się mieści i możliwe, że więcej syfu by zostawało na wacie. Do tego chętnie bym zamontował roller, w którym montuję całą rolkę, bez cięcia i przewijania na małą rolkę rollera.

11 minut temu, chris_ek napisał:

Z minusów:

- więcej miejsca zajmie w sumpie

to na pewno.

11 minut temu, chris_ek napisał:

- czy brudna rolka po dłuższym czasie zaczyna śmierdzieć?

To zależy. Ja używam włókniny od Teichpoint.de. Ta u mnie w ogólnie nie śmierdzi. Rolka u mnie nie przewija się za szybko, więc włóknina obcieka nieco i nie śmierdzi. Natomiast kiedyś na próbę kupiłem inną włókninę, i tamta wali jak z szamba, bo trzyma wodę i bakterie mają na niej używanie.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.