Skocz do zawartości

Historia edycji

brawos

brawos

8 godzin temu, Janusz81 napisał:

Wymieniłem falowniki na 2 szt. Maxspect gyre 2k

To samo planuję na dniach również w swoim Reeferze 350. Pytanie o wybór 2k zamiast np. 330 - jest w tym jakiś głębszy zamysł i plan, czy decydowała wyłącznie cena? Dlaczego dałeś je w poprzek zamiast klasycznie po długości (za słabe, czy może decydowało coś innego)? Jeśli dałbyś po długości czyli naprzeciwko siebie to mógłbyś skorzystać np. z wędrujących od lewa do prawa na przestrzeni godzin turbulencji co jest jedną z lepszych opcji przy suszarkach. Do ilu % mocy są ciche i na ilu % przeciętnie pracują pomijając konkretne presety? Będę wdzięczny za info bo właśnie zastanawiam się którą wersję wybrać (skłaniam się ku 330 ze względu na wspólny sterownik, minimalnie większą moc niż twoich oraz kierowalne dysze w wersji cloud).

Dobrze, że wyrzuciłeś Tunze ze zbiornika. Właśnie opisałem swoje doświadczenia w ostatnich latach z pompami Tunze w wątku Kataniego. Obecnie to jest syf jakich mało i druga liga. Jadą już tylko na renomie z dawnych lat sprzedając nierozwojowy szajs bardzo niskiej jakości jeśli chodzi o materiały (przy rekamacji zepsutych pomp dowiedziałem się tego i owego). Nie zdziwiłbym się, gdyby te "dodatki" w wodzie pochodziły właśnie z nich. Ja mam na ICP podwyższoną miedź. Wyrzucam to gónwo jak tylko zamówię Gyre bądź coś innego.

brawos

brawos

8 godzin temu, Janusz81 napisał:

Wymieniłem falowniki na 2 szt. Maxspect gyre 2k

To samo planuję na dniach również w swoim Reeferze 350. Pytanie o wybór 2k zamiast np. 330 - jest w tym jakiś głębszy zamysł i plan, czy decydowała wyłącznie cena? Dlaczego dałeś je w poprzek zamiast klasycznie po długości (za słabe, czy może decydowało coś innego)? Jeśli dałbyś po długości czyli naprzeciwko siebie to mógłbyś skorzystać np. z wędrujących od lewa do prawa na przestrzeni godzin turbulencji co jest jedną z lepszych opcji przy suszarkach. Do ilu % mocy są ciche i na ilu % przeciętnie pracują pomijając konkretne presety? Będę wdzięczny za info bo właśnie zastanawiam się którą wersję wybrać (skłaniam się ku 330 ze względu na wspólny sterownik, minimalnie większą moc niż twoich oraz kierowalne dysze w wersji cloud).

brawos

brawos

8 godzin temu, Janusz81 napisał:

Wymieniłem falowniki na 2 szt. Maxspect gyre 2k

To samo planuję na dniach również w swoim Reeferze 350. Pytanie o wybór 2k zamiast np. 330 - jest w tym jakiś głębszy zamysł i plan, czy decydowała wyłącznie cena? Dlaczego dałeś je w poprzek zamiast klasycznie po długości (za słabe, czy może decydowało coś innego)? Jeśli dałbyś po długości czyli naprzeciwko siebie to mógłbyś skorzystać np. z wędrujących od lewa do prawa na przestrzeni godzin turbulencji co jest jedną z lepszych opcji przy suszarkach. Do ilu % mocy są ciche i na ilu % przeciętnie pracują pomijając konkretne presety? Będę wdzięczny za info bo właśnie zastanawiam się którą wersję wybrać (skłaniam się ku 330 ze względu na wspólny sterownik, minimalnie większą moc niż twoich oraz kierowalne dysze - wersja cloud).

brawos

brawos

8 godzin temu, Janusz81 napisał:

Wymieniłem falowniki na 2 szt. Maxspect gyre 2k

To samo planuję na dniach również w swoim Reeferze 350. Pytanie o wybór 2k zamiast np. 330 - jest w tym jakiś głębszy zamysł i plan, czy decydowała wyłącznie cena? Dlaczego dałeś je w poprzek zamiast klasycznie po długości (za słabe, czy może decydowało coś innego)? Jeśli dałbyś po długości czyli naprzeciwko siebie to mógłbyś skorzystać np. z wędrujących od lewa do prawa na przestrzeni godzin turbulencji co jest jedną z lepszych opcji przy suszarkach. Do ilu % mocy są ciche i na ilu % przeciętnie pracują pomijając konkretne presety? Będę wdzięczny za info bo właśnie zastanawiam się którą wersję wybrać (skłaniam się ku 330 ze względu na wspólny sterownik, minimalnie większą moc niż twoich oraz kierowalne dysze).

brawos

brawos

8 godzin temu, Janusz81 napisał:

Wymieniłem falowniki na 2 szt. Maxspect gyre 2k

To samo planuję na dniach również w swoim Reeferze 350. Pytanie o wybór 2k zamiast np. 330 - jest w tym jakiś głębszy zamysł i plan, czy decydowała wyłącznie cena? Dlaczego dałeś je w poprzek zamiast klasycznie po długości (za słabe, czy może decydowało coś innego)? Do ilu % mocy są ciche. Będę wdzięczny za info bo właśnie zastanawiam się którą wersję wybrać (skłaniam się ku 330 ze względu na wspólny sterownik, minimalnie większą moc niż twoich oraz kierowalne dysze).

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.