Skocz do zawartości
Iceberg

Zarnik 150W 14000K

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...trafilem na sklep u siebie ktory robi wlasne zarniki 10 i 14 tys...patrzac na cene nie wierzylem 29euro z przesylka...poczytalem troche recenzji o nim,wszyscy klienci super zadowoleni...jeden pisal ze ma go osiem miesiecy,wczesniej mial BLV i dopiero po zamianie zobaczyl co to jest dobry zarnik...jestem troche sceptyczny przez te cene...zamowilem i dzisiaj zainstalowalem...ma naprawde piekny kolor zimno bialy z duza iloscia niebieskiego...ale wiecej nie moge powiedziec gdyz raz ze akwarium zalane jest tylko probnie i nic w nim nie ma a dwa ze nie wiem jak on bedzie swiecil za pare miesiecy...jedna jest pewne,jezeli nie zmieni sie swiatlo przez piec miesiecy to lepiej mnie kupowac i wymieniac czesciej tym bardziej ze czym wiecej sztuk sie zamawia tym taniej...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys byla tu dyskusja nt chinskich producentow - cos bylo nt tego, ze tam producent zrobi dowolny zarnik za kilka (i to chyba mniej niz 5) dolarow, tylko trzeba ich wziac odpowiednio duzo (czytaj kontener :D) - wiec moze faktycznie da sie to wyprodukowac bardzo tanio :D


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W Polsce znajdziesz żarniki 10 14 i 20 tys też za 30 Euro.

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dobrym akwarium to sps-y i w cieniu rosna.

Tez pozdrawiam.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman to ze w Polsce sa za 30sci euro to wiem ale koszt przesylki,zamawianie,szukanie...tutaj po prostu wciskam "kupuje" i na drugi dzien pani listonoszka mnie przynosi...mnie chodzilo o Francje gdyz markowy zarnik to pomiedzy 70 a 150 euro a ceny zmieniaja sie bardzo szybko wraz ze wzrostem temperatury barwnej.W tym poscie chodzilo mnie o to ze skoro sklepy akwarystyczne zaczynaja sobie produkowac wlasne zarniki to bedzie konkurencja i ceny beda spadac...ten sam gosc robil wczesniej zarniki 20000K ale rozmawialem z nim przez tel i mowil ze klienci nie byli zadowoleni ze za ciemne wiec przestal...ja tak kombinuje z tym oswietleniem a bardzo lubie niebieski kolor i staram sie dobrac sprzet tak by bylo to dobre dla akwa ale i dla moich oczu...to sprawy gustu,kiedys widzialem w akwarium publicznym jeden maly zbiornik doslownie fioletowy i od tego czasu chcialbym by moje akwa tak wygladalo...przed chwila podlaczylem jedna superaktynike Actizoo,ktora swieci bardziej na fioletowo niz niebiesko i jestem pod wrazeniem,mysle ze dokupie druga...poza tym bede eksperymentowal z ledami...jeden led niebieski przy HQI jest niewidoczny wlasciwie ale jezeli bedzie ich 20scia to moze uzyskam niezly efekt,sa male i wlasciwie nie pobieraja pradu,tez sie nie grzeja...Stani moze masz racje z tym dobrym akwarium,mam nadzieje ze moje kiedys bedzie dobre ale chcialbym by takie bylo nie tylko dla zycia w nim ale i dla mnie...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.