Skocz do zawartości

Historia edycji

neira1

neira1

3 godziny temu, Beti napisał:

@neira1jak ospa przebiega? Są jakieś straty!

Beti niestety tak, padło mi 3 rybki, ale jest coraz lepiej. Zostało 3: Borsuk (zaczął jeść, z dnia na dzień lepiej wygląda, a był już naprawdę w opłakanym stanie), Salarias i Brzydal (one od początku dobrze się trzymały, jadły). Pomimo działania lampy UV podaję jeszcze POLYP LAB, szkoda tylko że tak późno zaczęłam, bo PREIS NEOSAL flussig niestety nic nie pomógł.

Właśnie za około 2 tygodnie odpalam nowy zbiornik i na pewno będę lepiej przygotowana na wypadek ospy ;)

neira1

neira1

1 godzinę temu, Beti napisał:

@neira1jak ospa przebiega? Są jakieś straty!

Beti niestety tak, padło mi 3 rybki, ale jest coraz lepiej. Zostało 3: Borsuk (zaczął jeść, z dnia na dzień lepiej wygląda, a był już naprawdę w opłakanym stanie), Salarias i Brzydal (one od początku dobrze się trzymały, jadły). Pomimo działania lampy UV podawałam jeszcze POLYP LAB, szkoda tylko że tak późno zaczęłam, bo PREIS NEOSAL flussig niestety nic nie pomógł.

Właśnie za około 2 tygodnie odpalam nowy zbiornik i na pewno będę lepiej przygotowana na wypadek ospy ;)

neira1

neira1

1 godzinę temu, Beti napisał:

@neira1jak ospa przebiega? Są jakieś straty!

Beti niestety tak, padło mi 4 rybki, ale jest coraz lepiej. Zostało 3: Borsuk (zaczął jeść, z dnia na dzień lepiej wygląda, a był już naprawdę w opłakanym stanie), Salarias i Brzydal (one od początku dobrze się trzymały, jadły). Pomimo działania lampy UV podawałam jeszcze POLYP LAB, szkoda tylko że tak późno zaczęłam, bo PREIS NEOSAL flussig niestety nic nie pomógł.

Właśnie za około 2 tygodnie odpalam nowy zbiornik i na pewno będę lepiej przygotowana na wypadek ospy ;)

neira1

neira1

Godzinę temu, Beti napisał:

@neira1jak ospa przebiega? Są jakieś straty!

Beti niestety tak, padło mi 4 rybki, ale jest coraz lepiej. Zostało 3: Borsuk (zaczął jeść, z dnia na dzień lepiej wygląda), Salarias i Brzydal (one od początku dobrze się trzymały, jadły).

Właśnie za około 2 tygodnie odpalam nowy zbiornik i na pewno będę lepiej przygotowana na wypadek ospy ;) Ale nie zmienia to faktu

neira1

neira1

34 minuty temu, Beti napisał:

@neira1jak ospa przebiega? Są jakieś straty!

Beti niestety tak, padło mi 4 rybki, zostało 3. Jest coraz lepiej, borsuk zaczął jeść, z dnia na dzień lepiej wygląda. Właśnie za około 2 tygodnie odpalam nowy zbiornik i na pewno będę lepiej przygotowana na wypadek ospy ;)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.