Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

5 godzin temu, JerzyB napisał:

No cóż , nic nie różni Ciebie od pisiorów. Prawie 12mln. wyborców to nie normalni . 

Raczej 12 mln + 7 mln - bo nadal nie rozumiesz, że ja nie głosowałem na cała tą poperelowską zgraję.  Cóż zrobić, Ty widzisz tylko świat w barwach PO i PIS. Ja mam znacznie szersze horyzonty.  A tak na poważnie - to wypowiadałem się o tzw. twardym elektoracie, który nic innego nie widzi  poza tym co mu propaganda pcha do głowy. I to dotyczy całej strony politycznej. Nie tylko tej przyjmującej przekaz dnia z TVN, tej z TVP też. 
 

4 godziny temu, katani napisał:

Jak ja bym był moderatorem to zamknąłbym ten wątek. O akwarium się wypowiedzcie a nie o polityce.

Ileż można w kółko pisać o tym samym. Wole o akwarystyce gadać na zlotach bo przynajmniej można się dużo ciekawych rzeczy dowiedzieć o których na forach nie przeczytasz ;)

VDR

VDR

4 godziny temu, JerzyB napisał:

No cóż , nic nie różni Ciebie od pisiorów. Prawie 12mln. wyborców to nie normalni . 

Raczej 12 mln + 7 mln - bo nadal nie rozumiesz, że ja nie głosowałem na cała tą poperelowską zgraję.  Cóż zrobić, Ty widzisz tylko świat w barwach PO i PIS. Ja mam znacznie szersze horyzonty. 
 

4 godziny temu, katani napisał:

Jak ja bym był moderatorem to zamknąłbym ten wątek. O akwarium się wypowiedzcie a nie o polityce.

Ileż można w kółko pisać o tym samym. Wole o akwarystyce gadać na zlotach bo przynajmniej można się dużo ciekawych rzeczy dowiedzieć o których na forach nie przeczytasz ;)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.