Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

5 godzin temu, JerzyB napisał:

VDR Owszem na cele publiczne .

sitch114 jakie niemieckie wiatraki jeśli już , to duńskie lub chińskie. Z resztą w Pl też już robią . 

 

Jeszcze parę dni i po pisiorach , to będzie ulga , a będzie większa jak odbiorą tv kaczorowi . Co Ty będziesz oglądał ? wiem tv trwam .

:lol::D:lol:

 

 

Screenshot_2023-12-01-02-13-01-201_com.mi.globalbrowser.jpg

Czytasz tylko clickbajty ? Afery rzekomo nie ma, ale prezes PSL już musi gasić pożar, zapowiadając zmiany. Czyli jednak jest coś na rzeczy.  
Nie bardzo też rozumiem Twoje owszem na cele publiczne. Przyznajesz tym, ze wszystkie farmy trafią do ustawy:

https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20230000344/U/D20230344Lj.pdf

I dzięki temu właśnie będzie można wywłaszczać właścicieli pod te farmy.  Dziwny sposób myślenia masz.  Twierdzisz, że nie ma takiego prawa - mimo, ze ono istnieje i że działa. 
Twierdzisz, że nic takiego nie będzie miało miejsca a później przyznajesz, że chcą wpisać takie inwestycje jako inwestycje celu publicznego. Ogarnij się. 


Art. 122. 1. W przypadkach określonych w art. 108 Kodeksu postępowania administracyjnego lub uzasadnionych ważnym interesem gospodarczym starosta, wykonujący zadanie z zakresu administracji rządowej, w drodze decyzji, udziela podmiotowi, który będzie realizował cel publiczny, zezwolenia na niezwłoczne zajęcie nieruchomości po wydaniu decyzji o wywłaszczeniu nieruchomości, jeżeli zwłoka w jej zajęciu uniemożliwiałaby realizację celu publicznego, na który nieruchomość została wywłaszczona. Decyzji o niezwłocznym zajęciu nieruchomości nadaje się rygor natychmiastowej wykonalności.

VDR

VDR

5 godzin temu, JerzyB napisał:

VDR Owszem na cele publiczne .

sitch114 jakie niemieckie wiatraki jeśli już , to duńskie lub chińskie. Z resztą w Pl też już robią . 

 

Jeszcze parę dni i po pisiorach , to będzie ulga , a będzie większa jak odbiorą tv kaczorowi . Co Ty będziesz oglądał ? wiem tv trwam .

:lol::D:lol:

 

 

Screenshot_2023-12-01-02-13-01-201_com.mi.globalbrowser.jpg

Czytasz tylko clickbajty ? Afery rzekomo nie ma, ale prezes PSL już musi gasić pożar, zapowiadając zmiany. Czyli jednak jest coś na rzeczy.  
Nie bardzo też rozumiem Twoje owszem na cele publiczne. Przyznajesz tym, ze wszystkie farmy trafią do ustawy:

https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20230000344/U/D20230344Lj.pdf

I dzięki temu właśnie będzie można wywłaszczać właścicieli pod te farmy.  Dziwny sposób myślenia masz.  Twierdzisz, że nie ma takiego prawa - mimo, ze ono istnieje i że działa. 
Twierdzisz, że nic takiego nie będzie miało miejsca a później przyznajesz, że chcą wpisać takie inwestycje jako inwestycje celu publicznego. Ogarnij się. 


 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.