Skocz do zawartości

Historia edycji

albanos72

albanos72

55 minut temu, sith114 napisał:

Podpowiadaj im podpowiadaj :D

Zagłębiając sie dalej w temat. Będąc ostatnie trzy razy na wakacjach wypożyczyłem auta benzynowe z silnikiem  litrowym, 1,2 oraz 1,3, wszystkie paliły po 10 litrów.

25 lat temu miałem Audi 80 2.0 i paliła 7 litrów, w Irlandii miałem kiedyś litrowe Lupo paliło 4-5 litrów. Gdzie tu jest logika tego całego eko cyrku.

Jeszcze jedna myśl mnie naszła, dlaczego gość wjedzie nowym Lambo które spala 30L a nie wjedzie jakiś Janek swoim Golfem palącym 5l. 

Pewno tym problemem zajmie się nowe Ministerstwo Równości powstałe w ramach zmniejszania ilości ministerstw. 

albanos72

albanos72

51 minut temu, sith114 napisał:

Podpowiadaj im podpowiadaj :D

Zagłębiając sie dalej w temat. Będąc ostatnie trzy razy na wakacjach wypożyczyłem auta benzynowe z silnikiem  litrowym, 1,2 oraz 1,3, wszystkie paliły po 10 litrów.

25 lat temu miałem Audi 80 2.0 i paliła 7 litrów, w Irlandii miałem kiedyś litrowe Lupo paliło 4-5 litrów. Gdzie tu jest logika tego całego eko cyrku.

Jeszcze jedna myśl mnie naszła, dlaczego gość wjedzie nowym Lambo które spala 30L a nie wjedzie jakiś Janek swoim Golfem palącym 5l. 

albanos72

albanos72

31 minut temu, sith114 napisał:

Podpowiadaj im podpowiadaj :D

Zagłębiając sie dalej w temat. Będąc ostatnie trzy razy na wakacjach wypożyczyłem auta benzynowe z silnikiem  litrowym, 1,2 oraz 1,3, wszystkie paliły po 10 litrów.

25 lat temu miałem Audi 80 2.0 i paliła 7 litrów, w Irlandii miałem kiedyś litrowe Lupo paliło 4-5 litrów. Gdzie tu jest logika tego całego eko cyrku.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.