Skocz do zawartości

Historia edycji

katani

katani

Luźny temat zapodaję pod dyskusję.

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zmianą lamp. Nie, żeby moje źle świeciły, albo, żeby korale pod nimi źle rosły. Ale dobre jest wrogiem lepszego.

Może da się lepiej?

Chcesz zmienić oświetlenie w swoim akwarium lub niedawno zmieniłeś. Powiedzmy, że budżet cię nie ogranicza i nie musisz kierować się ceną. Możesz spełnić swoje zachcianki. Co zawiśnie nad twoim baniakiem?

Mój zbiornik - z dominacją SPS 120x70x65h. Pożądane cechy: Cisza, dobry rozkład światła po dużej powierzchni... Nic nie sugeruję, żadnej marki ani modelu. Ciekaw jestem waszych opinii.

katani

katani

Luźny temat zapodaję pod dyskusję.

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zmianą lamp. Nie, żeby moje źle świeciły, albo, żeby korale pod nimi źle rosły. Ale dobre jest wrogiem lepszego.

Może da się lepiej?

Chcesz zmienić oświetlenie w swoim akwarium lub niedawno zmieniłeś. Powiedzmy, że budżet cię nie ogranicza i nie musisz kierować się ceną. Co zawiśnie nad twoim baniakiem?

Mój zbiornik - z dominacją SPS 120x70x65h. Pożądane cechy: Cisza, dobry rozkład światła po dużej powierzchni... Nic nie sugeruję, żadnej marki ani modelu. Ciekaw jestem waszych opinii.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.